Royal Brand PR dla kliniki Linea Corporis – Portal PR - 24PR
Royal Brand PR dla kliniki Linea Corporis

30.06.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

royal-brandAgencja Royal Brand PR rozpoczęła współpracę z warszawską kliniką chirurgii plastycznej Linea Corporis. Konsultanci agencji zajmą się kompleksowym doradztwem wizerunkowym a także będą koordynować bieżące działania media relations w prasie, radiu, telewizji oraz Internecie. Za obsługę klienta odpowiada Grzegorz Witkowski, Account Manager. Umowa jest efektem działań new business managera.

Klinika Linea Corporis należy do grona najbardziej ekskluzywnych i nowoczesnych placówek chirurgii plastycznej w Polsce. Jako jedna z nielicznych swym pacjentom oferuje całościowe usługi z zakresu chirurgii estetycznej i szczękowej, dermatologii oraz laseroterapii.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.