Sagra Technology w finale konkursu Microsoft – Portal PR - 24PR
Sagra Technology w finale konkursu Microsoft

29.06.2009 Kategoria: Konkursy, Systemy IT. Autor: ipis

sagra_techSzczecińska spółka Sagra Technology jest finalistą w renomowanym konkursie Solution Microsoft Partner Program Awards 2009 for Central and Eastern Europe. Mobilny System Emigo znajduje się w ścisłej czołówce w kategoriach: Mobility Solutions Partner oraz Mobility Solutions Business Application Partner. W ubiegłym roku zwycięzców wyłoniono spośród 47 000 partnerów firmy Microsoft. Ceremonia ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbędzie 14 lipca w Nowym Orleanie.

– Dwie nominacje w tak prestiżowym i cieszącym się olbrzymim zainteresowaniem, międzynarodowym konkursie to kolejny dowód ogromnego potencjału Polaków w zakresie teleinformatyki. Dla naszej firmy to niewątpliwy sukces, potwierdzony przez grono niezależnych ekspertów zewnętrznych – mówi Janusz Pribulka, Prezes Zarządu Sagra Technology

System Emigo należy do kategorii mobilnych rozwiązań typu SFA, FFA, CRM. Oprogramowanie automatyzuje działania biznesowe, w tym większość procesów realizowanych przez pracowników w terenie. Udostępnia handlowcom wszystkie niezbędne informacje, pochodzące z centrali jak i ze źródeł zewnętrznych, np. od dystrybutorów współpracujących z firmą. Sprawne zarządzanie procesami sprzedażowymi oraz relacjami biznesowymi wpływa na zwiększenie sprzedaży, obniżenie kosztów, poprawę jakości usług – i wzrost ogólnej efektywności. W Polsce z systemu Emigo korzysta już ponad 120 firm w tym m.in. Jonhson&Johnson, L’Oreal, Polpharma, Kimberly Clark, 3M, Bols i inni.

Celem Microsoft Partner Program Awards jest uhonorowanie przedsiębiorstw, które dostarczają najbardziej innowacyjne rozwiązania przygotowane na bazie narzędzi Microsoft. Nagrody przyznawane są w 26 kategoriach.

„Bardzo cieszymy się, że polscy partnerzy Microsoft osiągają sukcesy w globalnych konkursach. Tym bardziej, że system Emigo zdobył już uznanie wielu klientów i wysoką pozycję na polskim rynku.” – komentuje Janusz Krzeczkowski, Partner Development Manager, Microsoft.

źródło: Omega Communication

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.