Serwer i antywirus za darmo! – Portal PR - 24PR
Serwer i antywirus za darmo!

03.06.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

net_art3 czerwca rozpoczyna się kampania „Serwer za darmo + Kaspersky gratis!”. Klienci serwisu nazwa.pl mogą otrzymać serwer serii Active oraz roczną licencję programu antywirusowego zupełnie za darmo.

Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, przygotowała dla swoich Klientów wyjątkową ofertę. W ramach promocji „Serwer za darmo + Kaspersky gratis!” firmom zostały udostępnione serwery WWW na pierwszy okres abonamentowy za 0zł. Promocja umożliwia każdemu przedsiębiorcy zakup serwera, a co za tym idzie stworzenie firmowego strony WWW i przedstawienie oferty Internautom. Dodatkowo przedsiębiorcy, którzy skorzystają z promocji „Serwer za darmo + Kaspersky gratis!” wraz z serwerem otrzymają pełną roczną licencję programu Kaspersky Anti-Virus 7.0 OEM.

Pakiet promocji firmy NetArt („Serwer za darmo + Kaspersky gratis!”, „Domeny za darmo!” oraz „Strona WWW za darmo!”) pozwala na stworzenie firmowego serwisu internetowego bez ponoszenia kosztów pierwszej inwestycji. NetArt konsekwentnie kontynuuje i rozbudowuje promocje „za 0 zł”. Takie działania następująco tłumaczy Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt (www.nazwa.pl): „Promocja firmy oraz jej produktów i usług w Internecie jest obecnie oczywistością. Jak podaje GUS niemal połowa polskich przedsiębiorstw nie posiada jeszcze strony WWW. Często czynnikiem determinującym brak firmowej strony jest właśnie wysoki koszt jej stworzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się na tak odważne działania promocyjne. Chcemy pomóc firmom zaistnieć w Sieci.”

Serwer zakupiony w promocji jest w pełni funkcjonalny, wraz z nim klienci NetArt otrzymują także pełne oprogramowanie umożliwiające administrację usługą. Niezwykle istotna jest informacja, iż skorzystanie z promocji nie zobowiązuje do żadnych późniejszych opłat na rzecz firmy NetArt.

źródło: NetArt

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.