Sieć Global DMC wybrała Haxel jako partnera strategicznego – Portal PR - 24PR
Sieć Global DMC wybrała Haxel jako partnera strategicznego

15.06.2009 Kategoria: EVENT. Autor: ipis

haxel_logoOvation to pierwsza na świecie struktura realizująca ideę Global DMC. Łączy organizatorów konferencji, spotkań firmowych, operatorów incentive i agencje dmc w biurach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Łacińskiej. Działa już w Arabii Saudyjskiej, Argentynie, Austrii, Belgii, Chinach, Hong Kongu, Republice Południowej Afryki, Czechach, Francji, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Skandynawii, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

W każdym z krajów objętych siecią, działa własne biuro Ovation lub jeden, wybrany partner strategiczny. Partnerzy są wyłącznymi realizatorami usług zlecanych w sieci na terenie kraju, który reprezentują. W ten sposób powstała globalna organizacja, złożona z najlepszych firm lokalnych, co gwarantuje odpowiedni poziom odpowiedzi na logistyczne, kreatywne i strategiczne wymagania klientów branży MICE. Dzięki temu oraz międzynarodowemu zespołowi sprzedaży, Ovation tworzy wartość dodaną w jakości produktu końcowego i zarządza zapytaniami ofertowymi na całym świecie. To całkiem nowa formuła funkcjonowania. I zupełnie inna skala prowadzenia projektów.

Decyzja o wyborze strategicznego partnera w Ovation w Polsce zakończyła kilkumiesięczny proces aplikacji, w którym do ubiegania się o członkostwo zaproszone zostały najlepsze firmy z naszego kraju. Haxel Events & Incentive został doceniony ze względu na kompetencje ale też jakość realizowanej komunikacji zewnętrznej.

Jesteśmy przekonani, że już wkrótce będziemy mogli poinformować o pierwszych wspólnych produkcjach, realizowanych w Ovation. A także globalnych programach marketingowych, które wspólnie wprowadzimy do Polski.

Więcej o strukturze i sposobie działania Ovation Global DMC, znaleźć można na stronie internetowej sieci:

www.ovationdmc.com

źródło: Haxel Events & Incentive

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.