Skarby Urody 2009 – Portal PR - 24PR
Skarby Urody 2009

25.06.2009 Kategoria: EVENT, uroda. Autor: ipis

P1Nowa formuła i jeszcze większa liczba miast – ruszyła tegoroczna edycja akcji „Skarby Urody”, której organizatorem jest firma Rossmann.

„Rossmann Show Track”, czyli specjalnie przygotowana ciężarówka z grupą doradców w ciągu 46 wakacyjnych dni odwiedzi aż 35 miast. Do dyspozycji będą wizażyści, styliści, kosmetyczki. Będzie można zasięgnąć bezpłatnej porady z zakresu pielęgnacji cery, jamy ustnej, skóry głowy, pielęgnacji paznokci czy też depilacji oraz skorzystać z licznych badań, diagnoz stanu cery, skóry, skóry głowy, makijaży.

„Skarby Urody” to także niepowtarzalna okazja, aby wypróbować nowości kosmetyczne, wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, czy otrzymać kupony rabatowe na wybrane produkty w drogeriach Rossmann.

Doskonałym udogodnieniem jest możliwość rejestracji on – line na poszczególne stanowiska za pomocą portalu Rossnet.pl, dzięki czemu najbardziej zainteresowani nie będą musieli stać już w kolejkach. Dodatkowo możliwość wstępu uzyskają osoby, które przed wejściem wypełnią ankietę.

Aktualne informacje dotyczące „Skarbów Urody” można znaleźć na portalu doradczym Rossnet.pl

źródło: Rossman

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.