Sklep z lokatami Banku Pocztowego wyróżniony – Portal PR - 24PR
Sklep z lokatami Banku Pocztowego wyróżniony

03.06.2009 Kategoria: bankowość, Konkursy. Autor: ipis

bank_poczPodczas IV Kongresu Gospodarki Elektronicznej Związek Banków Polskich docenił innowacyjność Banku Pocztowego.

Pierwszy w Polsce internetowy sklep z lokatami Banku Pocztowego www.lokaty-online.pl otrzymał zaszczytne wyróżnienie w zorganizowanym w ramach IV Kongresu Gospodarki Elektronicznej Konkursie Projekt roku 2008. Związek Banków Polskich nagradza w ten sposób osoby i instytucje, których działalność w szczególny sposób przyczynia się do budowy i rozwoju gospodarki elektronicznej i społeczeństwa informatycznego w Polsce.

Sklep z lokatami Banku Pocztowego pozwala na założenie lokaty w 100% przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Po wypełnieniu na stronie www.lokaty-online.pl wniosku o lokatę Klient otrzymuje od banku indywidualny rachunek wpłaty, na który zleca przelew. Bank weryfikuje wniosek z danymi nadawcy przelewu i zakłada lokatę. Potwierdzeniem zawarcia umowy i założenia lokaty jest umowa podpisana bezpiecznym podpisem elektronicznym przesłana na wskazany we wniosku adres e-mail. W internetowym sklepie po lokaty sięgać mogą wszyscy, nawet nie będąc Klientami Banku Pocztowego.

Obecnie na www.lokaty-online.pl dostępne są lokaty:
– 10- dniowa lokata o oprocentowaniu stałym 4,5 % w skali roku
– 1- miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym 5 % w skali roku
– 3-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym 5,2 % w skali roku
– 5-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym 5,4 % w skali roku
– 6- miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym 5,5 % w skali roku
– 12- miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym 5,7 % w skali roku
– 24- miesięczna lokata o oprocentowaniu zmiennym 7 % w skali roku

Wciąż Klienci mogą wybrać ze sklepu także Nowe Konto Oszczędnościowe, którego oprocentowanie w Programie Ekstra Procent może wynieść nawet 8 % w skali roku.

źródło: Bank Pocztowy SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.