Spryciarze.pl uruchomili dział z materiałami ekspertów – Portal PR - 24PR
Spryciarze.pl uruchomili dział z materiałami ekspertów

12.06.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

spryciarze_plSerwis poradników wideo Spryciarze.pl uruchomił dział z materiałami tworzonymi przez ekspertów. Stwarza on nowe możliwości także dla reklamodawców.

W nowej sekcji prezentowane są profesjonalne filmy poradnikowe i instruktażowe tworzone specjalnie na potrzeby witryny Spryciarze.pl. Dział podzielono na kanały tematyczne, w których poszczególni eksperci doradzają z zakresu danej dziedziny. Własny kanał w dziale Eksperci utworzył już m.in. magazyn Auto Świat, który podpowiada, jak wykonać drobne naprawy samochody czy jak bezpiecznie kierować pojazdem. Obecnie użytkownicy serwisu mogą także nauczyć się tańczyć, poznać zasady samoobrony czy też zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia.

„Ekspertem witryny Spryciarze.pl może zostać każdy, kto posiada wiedzę z wybranej dziedziny i nagra minimum pięć filmów poradnikowych, które zostaną zaakceptowane przez moderatorów strony pod względem technicznym i merytorycznym” – mówi Marcin Radziwoń współzałożyciel serwisu Spryciarze.pl.

Dział z materiałami ekspertów na www.spryciarze.pl:

Uruchomienie działu Eksperci w ramach strony Spryciarze.pl umożliwiło prowadzenie reklamodawcom na stronie niestandardowych działań wizerunkowych. Publikacja filmów poradnikowych umożliwi im kreowanie lub wzmacnianie wizerunku specjalisty z danej dziedziny. Dodatkowo kampania reklamowa przestaje mieć charakter inwazyjny, nabywa zaś elementów edukacyjnych.

Fachowa wiedza i umiejętności przekazywane przez ekspertów idą w parze z wysoką jakością nagrywanych poradników. Twórcy Spryciarze.pl powołali specjalny czteroosobowy zespół odpowiedzialny za nagrywanie i montaż filmów poradnikowych, zarówno na potrzeby strony, jak i na zlecenie klientów. Wszystkie materiały eksperckie tworzone przez ekipę strony Spryciarze.pl już wkrótce pojawią się do ściągnięcia w jakości HD.

Strona Spryciarze.pl została uruchomiona w marcu 2008r. W czerwcu ub. wygrała pierwszy konkurs na najciekawszy start-up zorganizowany podczas X spotkania branży internetowej Barcamp w Pozaniu. Dziś Spryciarze.pl odnotowują ponad 465 000 użytkowników i 10,5 mln odsłon miesięcznie (Megapanel PBI/Gemius, 2009.03).

źródło: Arbo Network

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.