Telefonia FreecoNet z nowym wizerunkiem w Internecie – Portal PR - 24PR
Telefonia FreecoNet z nowym wizerunkiem w Internecie

19.06.2009 Kategoria: INTERNET, Telekomunikacja. Autor: infopr

FreeconetOperator telefonii internetowej FreecoNet SA zmienił swój wizerunek dostępny w sieci Internet. Na przejrzystej, intuicyjnej i zdecydowanie wygodniejszej w użytkowaniu stronie www.freeconet.pl, w przyjazny sposób można zapoznać się z rozbudowaną ofertą telefonii VoIP i jej usług dodanych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

„Dynamiczny rozwój FreecoNet i ciągłe wzbogacanie oferty o kolejne usługi dodane wymogły konieczność przebudowania dotychczasowej witryny, aby była jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika FreecoNet. Dlatego stworzyliśmy zupełnie nową stronę internetową FreecoNet, która zawiera wszelkie informacji na temat telefonii VoIP i oferty FreecoNet, a materiały zostały tak pogrupowane, by użytkownik bez najmniejszych problemów mógł dotrzeć do interesujących go zagadnień. Dodatkowo wzbogaciliśmy serwis o prezentacje i filmy instruktażowe, które pomogą w konfiguracji telefonu w domu i firmie” – mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet SA.

Dzięki nowej stronie internetowej FreecoNet, każda osoba zainteresowana ofertą FreecoNet może łatwo i bardzo szybko dotrzeć do interesujących ją informacji. Główna witryna zawiera przede wszystkim rozróżnienie na ofertę FreecoNet kierowaną do dwóch grup docelowych: użytkownika biznesowego oraz indywidualnego. Natomiast na kolejnych podstronach znajdują się bardziej szczegółowe informacje oraz wyjaśnienia dotyczące konkretnych zagadnień. Główna strona FreecoNet zawiera też kilka innych i ważnych informacji, jak cennik połączeń telefonicznych, zestaw aktualności, a także możliwość szybkiego przechodzenia do kilku najpopularniejszych wśród odwiedzających witrynę FreecoNet zagadnień: „FreecoNet w firmie” czy „Wirtualny Fax”. Na uwagę zasługuje też wprowadzony nowy element – „Sklep”, w którym można przeglądać ofertę sprzętu, niezbędnego do korzystania z telefonii VoIP, a także dokonać zakupu online.

„Naszym potencjalnym klientom, nowa witryna FreecoNet kompleksowo wyjaśni wszelkie aspekty związane z telefonią internetową FreecoNet, przeprowadzając ich krok po kroku po wszystkich zagadnieniach. Natomiast firmy zainteresowane telefonią FreecoNet i usługami dodanymi, mogą też skorzystać z fachowej pomocy doradców biznesowych FreecoNet, którzy pomogą zaprojektować i dopasować rozwiązanie FreecoNet do profilu firmy i jej indywidualnych zapotrzebowań. Warto też wspomnieć o rozbudowanym dziale „Pomoc”, który zawiera komplet instrukcji dotyczących konfiguracji sprzętu VoIP, panelu użytkownika oraz usług dodanych” – dodaje Jan Wyrwiński.

Nowa witryna internetowa FreecoNet jest dostępna pod adresem: www.freeconet.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.