Telewizor LCD Sharp AQUOS XS1E – Modny Produkt 2009 – Portal PR - 24PR
Telewizor LCD Sharp AQUOS XS1E – Modny Produkt 2009

30.06.2009 Kategoria: Konkursy, Technologie. Autor: ipis

sharpEkskluzywny design, wyjątkowo smukły i duży ekran i znakomite parametry techniczne to cechy, dzięki którym telewizor LCD Sharp AQUOS LC-XS1E zdobył tytuł Modnego Produktu 2009. Konkurs przeprowadzony został przez portal sophisti.pl partnera Warsaw Fashion Street, wydarzenia podczas którego ogłoszono zwycięzców plebiscytu.

Modne Produkty to projekt, w którym wybierane są najmodniejsze i najbardziej ekskluzywne przedmioty. Konkurs trwał od początku 2009 roku na portalu sophisti.pl – gdzie internauci mogli oddawać swoje głosy. Wyniki ogłoszono podczas Gali Finałowej na Warsaw Fashion Street 27 czerwca br. Oprócz kategorii NOWE TECHNOLOGIE, w której tytuł zwycięzcy przypadł telewizorowi LCD Sharp AQUOS XS1E, wyłoniono także najmodniejsze produkty w kategoriach: AKCESORIA I DODATKI , BIŻUTERIA I ZEGARKI, URODA I KOSMETYKI oraz WNĘTRZA.

Nagrodzony telewizor Sharp AQUOS XS1E wyróżnia ekskluzywny wygląd. Ekran o rozmiarze 52- lub 65 cali obudowany został metaliczną cienką ramką, a jego „grubość” to zaledwie 1 cal. Wyszukany design telewizora dopełniają najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jako pierwszy i jak dotychczas jedyny na świecie posiada podświetlenie RGB LED. Dodatkowo dzięki współczynnikowi kontrastu 1 000.000 : 1 oferuje nieosiągalne do tej pory poziomy czerni.

Te najwyższej klasy telewizory LCD są od listopada 2008 roku dostępne w sprzedaży na rynkach całego świata, także w Polsce.

***

Misją portalu sophisti.pl organizatora konkursu Modne Produkty jest odkrywanie przed szerokim odbiorcą tego, co unikatowe. Sophisti.pl promuje niekomercyjną wartość kultury, sztuki i stylu życia. Dyrektorem Artystycznym inicjatywy jest Dorota Wróblewska, producentka, właścicielka domu mody Forget Me Not.

źródło: Euro RSCG Sensors

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.