TETA z sukcesem w Olympusie – Portal PR - 24PR
TETA z sukcesem w Olympusie

10.06.2009 Kategoria: Systemy IT. Autor: infopr

tetaWrocławska spółka z powodzeniem zakończyła wdrożenie systemów TETA Constellation i TETA HRM w Olympus Polska. Prace trwały niecały rok.

Warszawska spółka zdecydowała się na wdrożenie 9 modułów oprogramowania TETA Constellation (kadry płace, umowy cywilnoprawne, rcp, działalność socjalna, szkolenia, ocena pracownicza, rekrutacja, szkolenia) i 8 modułów wchodzących w skład aplikacji TETA HRM (kartoteka pracownicza, raportowanie, urlopy, rcp, ocena pracownicza, rekrutacja, szkolenia, absencje).
– Był to wymagający ale świadomych swoich potrzeb klient. Wyzwaniem było przekonanie go o zasadności wdrożenia niektórych modułów z pakietu TETA Constellation, ponieważ wcześniej używał starszej wersji systemu- Biznes Partner, która spełniała jego oczekiwania – powiedział Adam Międła, zastępca dyrektora ds. realizacji kontraktów TETA.
Ostatecznie Olympus Polska zdecydował się kompleksowe wdrożenie standardowego pakietu oprogramowania zakresie twardego i miękkiego HR bez modyfikacji. – Dzięki wdrożeniu pakietu TETA Constellation i aplikacji TETA HRM udało się uporządkować kilka procesów wewnętrznych, miedzy innym zarządzanie czasem pracy. W szczególności zadowoleni jesteśmy z modułu samoobsługowego dla pracowników, dzięki któremu uzyskali oni dostęp on-line do raportów i informacji pracowniczych. Ze strony pracowników TETY mogliśmy zawsze liczyć na profesjonalną pomoc i wszechstronne wsparcie podczas całego procesu wdrożenia – podkreślił Jacek Reinhold Menedżer HR w Olympus Polska. Główną korzyścią z wdrożenia nowego sytemu jest uproszczony, elektroniczny obieg dokumentów (e-urlopy, raportowanie) oraz ograniczenie do minimum dokumentów w formie papierowej. Prace objęły siedzibę główną w Warszawie oraz zakład w Bydgoszczy.

Informacje o firmie:
OLYMPUS Polska Sp. z o.o. działa od 1997 roku i zatrudnia obecnie ponad 140 osób. Obsługuje wszystkie grupy produktów będące w ofercie Olympus Europa. Europejska siedziba główna powstała w 1963 roku w Hamburgu. Obecnie, Olympus Europe Group składa się z ponad 50 podmiotów biznesowych działających w niemal wszystkich krajach europejskich w zakresie marketingu, sprzedaży, usług serwisowych i produkcji. Tworzy organizację opartą na wartościach takich jak odpowiedzialność, uczciwość i wzajemny szacunek. Jest nastawiona na budowanie długofalowych relacji i poszanowanie potrzeb klienta. Zwraca uwagę na etyczne zachowania w biznesie. Olympus jest jednym z czołowych na świecie producentów sprzętu optyczno-cyfrowego tworzonego na potrzeby biznesu, szeroko rozumianej rozrywki, medycyny, nauki i przemysłu. Początki korporacji sięgają 1919 roku, gdy w Japonii został założona firma matka europejskiej organizacji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.