Usprawnij współpracę – Portal PR - 24PR
Usprawnij współpracę

24.06.2009 Kategoria: Systemy IT. Autor: ipis

divanteDivante uruchomiło polską wersję oprogramowania BiznesWiki.

BiznesWiki to oprogramowanie pozwalające stworzyć środowisko współpracy grupowej, prosty intranet lub bazę wiedzy. Oprogramowanie stosowane jest już przez ponad 300 organizacji z całego świata. Do klientów BiznesWiki należą zarówno duże organizacje jak Akzo Nobel, Kolporter, Ministerstwo Gospodarki jak i mniejsze firmy – sklepy internetowe, agencje reklamowe, kancelarie prawne, agencje PR.

Dotychczas oprogramowanie w polskiej wersji oferowane było tylko klientom korporacyjnym. Od teraz wystarczy wejść na BiznesWiki.pl aby zakupić wersję hostowaną lub instalowaną oprogramowania.

Staramy się aby nasze oprogramowanie w wersji polskojęzycznej umożliwiało także mniejszym firmom wykorzystanie potencjału wiki. Wystarczy 75 zł miesięcznie aby zorganizować pracę firmy posiadającej do 25 pracowników. Można także wydać jednorazowo 1895 zł i zainstalować Wiki na własnym serwerze. Elastyczność oferty jest jednym z wyróżników naszego produktu. – mówi Tomasz Karwatka z Divante.

Oprogramowanie można testować bezpłatnie przez 14 dni.

źródło: Divante Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.