Wiola Fiuk twarzą cheerleaderek Widzewa Łódź – Portal PR - 24PR
Wiola Fiuk twarzą cheerleaderek Widzewa Łódź

01.06.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

Wiolą Fiuk, zwyciężczyni III edycji You Can Dance, będzie firmować tworzoną przez Widzew Łódź profesjonalną drużynę cheerleaderek. Współpracę zainauguruje casting, który odbędzie się 12 czerwca w Klubie Elektrownia w łódzkiej Manufakturze. Poprzedzać go będą warsztaty taneczne z finalistami You Can Dance, pokazy kryształowych tatuaży, fryzur i makijażu. Castingowi towarzyszy kampania reklamowa w radiu i internecie prowadzona przez: Radio Eska, serwis mmlodz.pl, portal gadu-gadu.pl oraz widzew.pl. Media te objęły również patronat nad wydarzeniem.

– Uważam, że w Polsce brakuje zespołu cheerleaderek z prawdziwego zdarzenia. Taki zespół powinien posiadać nie tylko dobrze wyglądające dziewczyny, ale przede wszystkim powinien bardzo dobrze tańczyć. Będę osobiście nadzorować ten projekt zajmując się szkoleniem zespołu i chciałabym, żeby prezentował on inny styl niż wszystkie dotychczas działające grupy cheerleaderskie. Piłkarze Widzewa zasługują na to – powiedziała Wiola Fiuk.
Odwiedzający Manufakturę 12 czerwca od 15.00 będą mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez akademię tańca Cube Dance Academy. wspólnie z Wiolą Fiuk, Anią Szymoniak i Maxem Hać – finalistami programu You Can Dance – poznają tajniki różnych tańców, m. in. new age, jazz czy hip hop. Będzie to doskonała okazja dla wszystkich miłośników tańca do podniesienia swoich umiejętności pod czujnym okiem mistrzów.
Warsztatom towarzyszyć będzie pokaz kryształowych tatuaży na ciałach pięknych modelek, organizowany specjalnie z tej okazji przez firmę Gronowalski Crystal Fashion, autoryzowanego sprzedawca hurtowego CRYSTALLIZED – Swarovski Elements. Równolegle, odbędzie się autorski pokaz fryzur Wojewoda Studio i pokaz sztuki makijażu firmowany przez AVON.

O godzinie 19:00 w klubie Elektrownia zainteresowane dziewczyny w wieku od 16 do 21 lat będą mogły wykazać się swoimi umiejętnościami tanecznymi i wziąć udział w castingu do pierwszej profesjonalnej łódzkiej drużyny cheerleaderek. W jury konkursu zasiądą Michał Puzio, Wiola Fiuk i Ania Szymoniak. Zwyciężczynie, które przejdą sito castingu, będą współtworzyć widowiska sportowe w dni meczu na stadionie Widzewa. Po raz pierwszy zostaną przedstawione publiczności jeszcze tego samego wieczoru w wyjątkowym pokazie, jaki odbędzie się w Elektrowni. Wystąpią około północy w specjalnie przygotowanych dla nich sukienkach z kolekcji Pretty Girl.
Organizatorami wydarzenia są Cube Dance Academy i Sport&Dance Academy.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.