X edycja Tuningowiska we Wrocławiu – Portal PR - 24PR
X edycja Tuningowiska we Wrocławiu

02.06.2009 Kategoria: Imprezy, MOTO. Autor: infopr

tuningowiskoW najbliższy weekend 6-7 czerwca odbędzie się prawdziwa uczta fanów motoryzacji – X edycja Tuningowiska. Ogromny plac na Karmelkowej we Wrocławiu wypełnią cuda motoryzacji, pieczołowicie przygotowywane przez swoich właścicieli.

Żaden fan tuningu nie może przegapić jedynej w swoim rodzaju imprezy – TUNINGOWISKA 2009. W tym roku organizatorzy przewidzieli wybór „Mistera Zlotu”, „CarAudio”, prezentacje Klubów Tuningowych, SUPERCAR-ów z Niemiec, Francji i Anglii.
Wyjątkową atrakcją będzie genialny pokaz lakiernictwa artystycznego w wykonaniu światowej sławy tuningu – Pierre’a Bodin. Zwycięzcy licznych konkursów będą mieli możliwość odbycia brawurowej jazdy z jednym z 15 mistrzów podczas „Palenia gum”.

Podczas tegorocznego zlotu odbędzie się również kolejna edycja eliminacji Wojny Północ-Południe – cyklu imprez tuningowych w kraju. Ponadto swoją obecność na Tuningowisku zapowiedzieli nowi wystawcy – INCHCAPE MOTOR z nowymi modelami BMW i pokazem driftingu oraz AUDI z najnowszym modelem R8. Organizatorzy zapewniają, że z dojazdem na miejsce Zlotu nie będzie w tym roku najmniejszego problemu. Świeżo wyremontowana ulica Karmelkowa we Wrocławiu jest gotowa na przejazd defilady niezwykłych pojazdów, których nie sposób zobaczyć na co dzień.

Tuningowisko to jeden z największych i najstarszych zlotów tuningowanych odbywających się w Polsce. Jest organizowany corocznie od 2000 roku we Wrocławiu. W czasie imprezy właściciele najciekawszych pojazdów tuningowanych z całej Polski i zagranicy uczestniczą w wystawie prezentując swoje samochody. Co roku na Tuningowisku odbywa się „palenie gum” oraz konkursy: mister zlotu, zawody, konkursy KJS, prezentacje audio, pokazy indywidualne, losowanie nagród dla publiczności.

www.tuningowisko.pl

E.C.H.O. Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.