Zakupy w atrakcyjnych cenach na Komukomu.pl – Portal PR - 24PR
Zakupy w atrakcyjnych cenach na Komukomu.pl

01.06.2009 Kategoria: Handel, INTERNET. Autor: ipis

gazetaW nowym serwisie Agory, Komukomu.pl codziennie sprzedawany jest jeden produkt w cenie niższej od cen rynkowych. Komukomu.pl gwarantuje użytkownikom wysokiej jakości produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i z szybkim terminem realizacji zamówienia.

Od poniedziałku do piątku w serwisie Komukomu.pl oferowany jest codziennie inny produkt, którego sprzedaż trwa tylko 24 godziny. Oprócz atrakcyjnych cen oferowanych towarów, serwis gwarantuje też szybkie dostarczanie przesyłek – w ciągu kilkunastu godzin od momentu dokonania zakupu. Cena dostawy bez względu na wartość czy wielkość zakupionego produktu wynosi 15 PLN, a zamawiający może śledzić status przesyłki.

Zakup produktu na Komukomu.pl nie wymaga długiego procesu rejestracyjnego. Użytkownikowi zainteresowanemu produktem dnia, po kliknięciu „Kup teraz”, wyświetla się formularz rejestracyjny, który wymaga wpisania podstawowych danych potrzebnych do realizacji transakcji.

W pierwszych miesiącach funkcjonowania serwis będzie oferował przede wszystkim wysokiej jakości markowy sprzęt elektroniczny głównie z branży komputerowej oraz RTV (m.in. telewizory, aparaty cyfrowe, kamery, telefony, komputery, monitory, notebooki).

Serwis Komukomu.pl dostępny jest pod adresem: http://komukomu.pl

źródło: Agora SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.