Znani i lubiani startują w Rage-Race 2009 – Portal PR - 24PR
Znani i lubiani startują w Rage-Race 2009

19.06.2009 Kategoria: Imprezy, MOTO. Autor: ipis

newsPodobnie jak w latach ubiegłych w Rage-Race 2009 – największej imprezie motoryzacyjno-lifestyle’owej wystartują zespoły gwiazd. Na tegoroczną trzydniową podróż z Rage-Race wybierają się m.in. Marek Kamiński, Jerzy Dziewulski oraz zespół Martini w wyjątkowym składzie.

Wśród gwiazd, które potwierdziły juz swój udział w Rage-Race 2009 jest najbardziej znany polski polarnik i podróżnik – Marek Kamiński.

Z przyjemnością przyjąłem zaproszenie wzięcia udziału w Rage-Race, bo lubię i cenię ludzi, którzy żyją i działają z pasją oraz tworzą coś dla innych – powiedział Marek Kamiński.
Dodatkowo cieszę się, że w trakcie gali finałowej Rage-Race 2009 zostanie przeprowadzona specjalna licytacja, z której dochód przekazany zostanie na działalność mojej fundacji. Z kolei my przekażemy je na rzecz najbardziej potrzebujących podopiecznych – dodał.

Na trasie Rage-Race 2009 po raz drugi zobaczymy zespół Martini, czyli aż trzy czerwonokrwiste Ferrari 360 Modena, w których pojadą: Vito Casetti, Conrado Moreno
i Patrycia Kazadi.

W tym roku znowu będę miał przyjemność poprowadzić niesamowite Ferrari 360 Modena zespołu Martini. Jednakże Rage-Race to nie tylko luksusowe samochody. To przede wszystkim dobra zabawa w gronie fantastycznych ludzi, których można poznać zarówno w czasie realizacji zadań, jak i wieczornych spotkań organizowanych w stylu Martini
– powiedział dziennikarz i prezenter telewizyjny, Vito Casetti.

Pozostałe osoby z zespołu Martini nie miały jeszcze okazji startować w Rage-Race, ale nie mogą doczekać się już startu.

Motoryzacja to jedna z moich pasji. Uwielbiam podziwiać sportowe samochody. Fascynuje mnie ich moc. Gdy zaproponowano mi udział w tegorocznej edycji Rage-Race w barwach zespołu Martini Polska, zgodziłem się bez wahania. Możliwość prowadzenia legendy motoryzacji Ferrari 360 Modena jest dla mnie wielką przygodą – powiedział promotor hiszpańskiej kultury w Polsce Conrado Moreno.

Młoda aktorka i piosenkarka – Patrycia Kazadi nie miała także wątpliwości
przy podejmowaniu decyzji o starcie w Rage-Race 2009.
Od razu zdecydowałam się na udział w tej ekskluzywnej imprezie, która jest doskonałą okazją do dobrej zabawy i miejscem, w którym można poznać niezwykłych ludzi
– powiedziała Patrycia Kazadi.

Wśród uczestników Rage-Race nie zabraknie Jerzego Dziewulskiego, który wspiera
i kibicuje Rage-Race od 2007 roku i w tegorocznej edycji wystartuje 800 konną Ultimą GTR.

Rage-Race to brakujące ogniwo. Łączy adrenalinę, zabawę, rywalizację. Podobnie
jak w roku ubiegłym nie mogę doczekać się startu – powiedział Jerzy Dziewulski.

Uczestników Rage-Race 2009 czeka ponad 1500 km trasy i około 30 zadań
do wykonania. Trasa imprezy do końca pozostaje tajemnicą, ale już dzisiaj wiadomo,
że załogi wystartują w Warszawie a ich trzydniowa przygoda pełna zmagań i adrenaliny zakończy się w samym środku lata w jednym z największych kurortów nadmorskich Polski.

Tegoroczna edycja Rage-Race odbędzie się w dniach 2-4 lipca. Najważniejsze miasta przez które przejedzie RR09 to Warszawa, Łódź, Poznań i Sopot.

Więcej na stronie www.rage-race.pl

***
Rage-Race – pierwsza i jedyna w Polsce impreza motoryzacyjno-lifestyle’owa, łącząca w sobie turystykę samochodową, rywalizację, ekskluzywny styl życia, performance, niebanalną zabawę, ducha przygody i filantropię.
Przez TVN nazwana „najbardziej prestiżową imprezą motoryzacyjną w Polsce”.
Tegoroczny Rage-Race odbędzie się w dniach 2-4 lipca. Uczestnicy trzeciej edycji
Rage-Race wystartują pięćdziesięcioma ekskluzywnymi pojazdami w dwu-, lub wielo-osobowych załogach, aby rywalizować ze sobą przez trzy dni na trasie pełnej zmagań, przygód i adrenaliny.
Więcej na stronie www.rage-race.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.