Artegence wygrała przetarg na obsługę interaktywną Netii – Portal PR - 24PR
Artegence wygrała przetarg na obsługę interaktywną Netii

07.07.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

artegence_logoArtegence w wyniku wygranego przetargu stworzy nowy serwis korporacyjny www.netia.pl oraz uspójni wygląd i strukturę serwisów należących do Netii.

Artegence przedstawiła ofertę obejmującą przebudowę architektury informacyjnej i opracowanie projektów graficznych istniejących serwisów, a także wdrożenie technologiczne, badania użyteczności oraz autorski system zarządzania treścią. W ramach długofalowej współpracy Artegence odpowiadać będzie również za rozwój i dalszą optymalizację stron Netii.

Projekt realizowany dla Netia SA jest kolejnym przedsięwzięciem realizowanym przez Artegence dla podmiotów świadczących usługi konwergentne, takich jak operatorzy telekomunikacyjni czy firmy branży mediowej.

źródło: Artegence

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.