British Airways z Warszawy na Hearthrow 3 razy dziennie – Portal PR - 24PR
British Airways z Warszawy na Hearthrow 3 razy dziennie

01.07.2009 Kategoria: turystyka. Autor: ipis

samoloty1Linie lotnicze British Airways dodają jedno połączenie dziennie do rozkładu lotów z Warszawy na Terminal 5 londyńskiego Heathrow. Od 26 października 2009 loty British Airways z Warszawy do Londynu Heathrow będą się obywały trzy razy dziennie przez siedem dni w tygodniu.

Dzięki elastycznej strukturze cen, oferta British Airways będzie atrakcyjna zarówno dla pasażerów biznesowych, turystycznych oraz osób latających do Wielkiej Brytanii do pracy.

Anna Ingham – Grant, British Airways Commercial Manager East Central Europe: „To bardzo dobra wiadomość dla polskich pasażerów. Loty oferowane przez British Airways na trasie z Warszawy do Londynu będą dostosowane zarówno do oczekiwań pasażerów biznesowych, którzy chcą polecieć do Londynu tylko na jeden dzień jak i turystów, którzy będą mieli dostęp do pełnej siatki połączeń BA.”

Loty British Airways z Warszawy będą się odbywały na Terminal 5 lotniska Heathrow, który został otwarty rok temu. Na T5 obsługiwane są wyłącznie loty BA, co zapewnia sprawną odprawę pasażerską i szybki transfer. Pasażerowie BA podróżujący z Warszawy będą mieli dostęp do dogodnych połączeń wewnątrz Wielkiej Brytanii, do miast europejskich oraz do szerokiej siatki połączeń międzykontynentalnych.

W kwietniu i maju bieżącego roku na Terminalu 5 obsłużono około 30 000 lotów. 75 procent spośród wszystkich pasażerów, którzy z nich skorzystali oceniło serwis British Airways, jako bardzo satysfakcjonujący lub maksymalnie satysfakcjonujący.

Na T5 znajduje się centrum handlowo-restauracyjne oraz 6 ekskluzywnych saloników biznesowych dla pasażerów klas biznes i pierwszej (Club Europe/World i FIRST) oraz członków Executive Club.

Więcej informacji o ofercie British Airways na stronie internetowej ba.com. Kompletny przewodnik po Terminalu 5 znajduje się na stronie terminal5.ba.com

źródło: FIRST Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.