CaraWeb v. 3.0 dla Generis Corp. – Portal PR - 24PR
CaraWeb v. 3.0 dla Generis Corp.

14.07.2009 Kategoria: Systemy IT. Autor: infopr

newsFirma Management Data Systems zakończyła trwający pół roku projekt rozwoju wersji 3.0 beta aplikacji CaraWeb. dla amerykańskiego przedsiębiorstwa Generis Corp

Przedmiotem projektu było przygotowanie podstawowych funkcjonalności aplikacji CaraWeb v3.0 w oparciu o Google Web Toolkit (GWT) z wykorzystaniem zaawansowanej biblioteki GXT.

CARA jest aplikacją WWW, która pozwala na dostęp do różnych repozytoriów danych tj. Documentum / SharePoint / Alfresco w ramach jednego spójnego interfejsu. CARA integruje wszystkie standardowe aplikacje niezbędne do tworzenia, edycji, przeglądania, akceptacji i publikowania dokumentów. Najważniejsze cechy CARA:
· większa wydajność i szybkość działania w porównaniu ze standardowymi interfejsami dostępowymi do Documentum, Sharepoint i Alfresco,
· bardziej ergonomiczny i przyjazny dla użytkownika interfejs, który redukuje wiele funkcji z 7 kliknięć do jednego.
· Zarządzanie cyklem życia oraz zadaniami w wielu repozytoriach
· Konfiguracja, a nie kastomizacja, dzięki zastosowaniu DocConfigurator.

„CARA v.3.0 beta został entuzjastycznie przyjęta przez naszych klientów, m.in. Scheider Electric. Planujemy zakończyć pracę nad wersją 3.0 do końca 2009 roku. Dzięki współpracy z MDS przygotowaliśmy nowy innowacyjny interfejs, który pozwala naszym klientom na maksymalizację ROI z inwestycji poczynionych w technologie takie jak Documentum, Sharepoint czy Alfresco.” – powiedział James Kelleher– prezes Generis Corp.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.