Ceneo uruchamia AllePrezenty.pl – Portal PR - 24PR
Ceneo uruchamia AllePrezenty.pl

17.07.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

T4AllePrezenty.pl to nowy serwis stworzony z myślą o swoich Użytkownikach przez Ceneo.pl. Witryna pomoże im znaleźć starannie wyselekcjonowane propozycje prezentów na szczególne okazje.

Serwis AllePrezenty.pl stworzony został by pomóc w znalezieniu najbardziej odpowiedniego prezentu dla bliskich i znajomych, bez względu na okazję i wiek. Poszukiwania prezentu możemy rozpocząć korzystając z trzech dostępnych kryteriów: wieku i płci, okazji lub kategorii. Wyszukiwarka serwisu wyświetli wyselekcjonowane propozycje prezentów według podanych kryteriów. Jeśli spodoba nam się któraś z propozycji, możemy szybko dokonać jej zakupu. Dzięki zintegrowaniu AllePrezenty.pl z ofertami z Ceneo.pl, z łatwością znajdziemy sklep w którym kupimy nasz prezent w możliwie najniższej cenie na rynku.

Produkty obecne w serwisie dobierane są przez pracowników Ceneo, ale to Użytkownicy mają możliwość oceny, czy ich zdaniem dany produkt jest dobrym pomysłem na prezent. Każdy odwiedzający serwis ma także możliwość tworzenia własnej listy prezentowej. Taką listę będzie można wysłać swoim znajomym i wspólnie wybierać prezent. W ofercie serwisu jest również zestaw specjalnych przewodników zakupowych, w których można znaleźć dużą ilość porad na temat kupowania prezentów.

źródło: QXL Poland sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.