Dwa dni wirtualnych rozgrywek w Ustce – Portal PR - 24PR
Dwa dni wirtualnych rozgrywek w Ustce

27.07.2009 Kategoria: Imprezy. Autor: ipis

t6Dzisiejszego dnia tj. 27 lipca o godzinie 12.00 przy ulicy Grunwaldzkiej 35 w Ustce rozpocznie się dwudniowa impreza zorganizowana w ramach trasy Trick Truck Plus. Charakterystyczna ciężarówka dostarczy odwiedzającym mnóstwo atrakcji oraz konkursów, a co za tym idzie świetną zabawę oraz niezapomniane emocje. Na miłośników wirtualnej rozrywki czekać będą stanowiska Cyberareny36i6, natomiast dla zwolenników rekreacji stworzone zostanie boisko do siatkówki. A Wszystko to przy akompaniamencie muzyki płynącej ze stanowiska Muzodajni.

cyberarenaWakacyjne „miasteczko rozrywki” Trick Truck Plus rozstawione w pobliżu molo będzie nie lada gratką dla zwolenników komputerowych i konsolowych rozgrywek. Każdy gracz będzie mógł wziąć udział w elektronicznym współzawodnictwie w najpopularniejsze wirtualne produkcje na świecie w tym m.in. Counter-Strike 1.6, FIFA 09, Fight Night Round 4 czy też Guitar Hero. Sprzęt komputerowy oraz nagrody dla najlepszych zawodników zmagań dostarczają partnerzy technologiczni projektu firmy Logitech, Reactor oraz Xbox360. Dla odwiedzających, którzy ponad wszystko cenią sobie wypoczynek na świeżym powietrzu organizatorzy przygotowali boisko do siatkówki oraz związane z nim liczne atrakcje. Czas uprzyjemniać będzie muzyka płynąca ze stanowiska DJ Muzodajni.

Przystanki projektu będą odbywać się w wybranych miastach w sposób samodzielny lub przy okazji lokalnych imprez plenerowych. W najbliższym czasie wakacyjny konwój Trick Truck Plus zawita do Giżycka (30-31.07.09), Kostrzyna nad Odrą (02.08.09) oraz Poznania (04-05.08.09).

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.cyberarena36i6.pl.

źródło: Cybersport.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.