Edimax prezentuje mini-kartę USB z serii nLITE – EW-7711UTn – Portal PR - 24PR
Edimax prezentuje mini-kartę USB z serii nLITE – EW-7711UTn

02.07.2009 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: ipis

edimax_ew7711Warszawa, Polska, lipiec 2009 – Edimax Technology, wiodący producent rozwiązań sieciowych przedstawia najmniejszą dostępną na rynku bezprzewodową kartę sieciową USB. Niewielkie rozmiary: 40x16x7mm karta zawdzięcza wbudowanej wewnętrznej antenie, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników mobilnych.

Po podłączeniu karty sieciowej EW-7711UTn do portu USB komputera stacjonarnego lub przenośnego, użytkownicy natychmiast uzyskują dostęp do wydajnej sieci bezprzewodowej, umożliwiającej transfer plików i mediów strumieniowych na większe odległości wewnątrz domu lub biura. Karta EW-7711UTn zgodna jest ze standardem sieci bezprzewodowych 802.11b.g oraz jest kompatybilna z najnowszą technologią 802.11n. W połączeniu z urządzeniem 802.11n, karta oferuje większą wydajność, lepszą stabilnośc oraz wyższy transfer bezprzewodowy z prędkością do 150 Mb/s. Dołączony wielojęzyczny kreator konfiguracji EZmax zapewnia łatwą i szybką instalację urządzenia. Użytkownicy instalują i konfigurują kartę w kilku prostych krokach poprzez wykonywanie poleceń kreatora w ojczystym języku. Urządzenie obsługuje ponadto zabezpieczenie sieci bezprzewodowej przyciskiem WPS, który znacznie ułatwia konfigurację bezpiecznej sieci.

Edimax po wprowadzeniu karty EW-7711UTn oferuje pełną linię bezprzewodowych kart USB dla potrzeb każdego użytkownika, w zależności od wielkości, rodzaju anteny, wyglądu oraz oferowanej prędkości transmisji.

Dostępność

Bezprzewodowa karta sieciowa EW-7711UTn jest już dostępna w sprzedaży poprzez sieć dystrybutorów w sugerowanej cenie detalicznej 50 zł brutto. Wszystkie produkty Edimax objęte są standardową, dwuletnią, pełną gwarancją.

###

Informacje o firmie:

Firma Edimax Technology specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju oraz produkcji innowacyjnego sprzętu sieciowego. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu posiada najlepsze w swojej klasie rozwiązania dla swoich partnerów oraz klientów z całego świata. Więcej informacji na stronie www.edimax.pl.

źródło: Edimax

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.