Energooszczędni – Portal PR - 24PR
Energooszczędni

03.07.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

billbird_logoFirma BillBird S.A. podpisała kilkanaście umów z największymi dostawcami energii elektrycznej i gazu w Polsce. Dzięki temu klienci mogą tanio i wygodnie regulować swoje rachunki w tysiącach punktów oznaczonych znakiem VIA™ – Moje Rachunki lub skorzystać z nowoczesnych doładowań energetycznych oferowanych za pośrednictwem usługi VIA™ – Moje Doładowania.

Rachunki tanio, bezpiecznie i wygodnie

Usługa VIA™ – Moje Rachunki to wiarygodny sposób regulowania płatności za rachunki. Można ją znaleźć w niemal 8 tysiącach punktów dostępnych w całej Polsce: w sieciach spożywczych, sklepach osiedlowych i na stacjach benzynowych. Zaufaniem klientów cieszy się już od dziewięciu lat.

Wciąż trwa dynamiczny rozwój sieci VIA™, która staje się dla wystawców doskonałą alternatywą dla przyjmujących wpłaty przyzakładowych biur obsługi klienta lub ich efektywnym uzupełnieniem. – Korzyści z takiego rozwiązania mają zarówno wystawcy, którzy odciążają swój budżet oraz, przede wszystkim, klienci – mówi Grzegorz Pankanin, wicedyrektor działu sprzedaży korporacyjnej BillBird S.A. – zamiast uciążliwego stania w kolejkach i często długich podróży z fakturą do „okienka”, mogą przy okazji zakupów uregulować opłaty w jednej z tysięcy placówek handlowych z usługą VIA™ – Moje Rachunki.

Tego rodzaju rozwiązanie doskonale sprawdza się np. na Dolnym Śląsku i województwie opolskim (koncern EnergiaPro Gigawat), gdzie dodatkowo do końca września trwa promocyjna obsługa rachunków (prowizja 0zł) w wybranych punktach VIA™ – Moje Rachunki. Z kolei gdański koncern ENERGA SA postanowił swoją rozbudowaną sieć biur obsługi klienta wzbogacić o możliwość opłacania wszystkich rachunków. W tym celu zdecydował się podpisać umowę z BillBird S.A. Od 1 lipca każdy, kto odwiedzi kasy ENERGI, będzie mógł regulować również rachunki za gaz, telewizję, telefon, a nawet zapłacić ratę ubezpieczenia. Osoby, które korzystają z przedpłatowych liczników energii elektrycznej tego wystawcy, nie muszą nawet odwiedzać biura obsługi klienta. Prąd mogą kupić także w kasie pobliskiego sklepu oznaczonej znakiem „VIA™ – Moje Doładowania. Tu doładujesz licznik prądu!”.

Umowy z BillBird S.A. zawarło już blisko 20 największych polskich zakładów energetycznych i spółek gazowych – dzięki temu ich klienci nie muszą z trwogą myśleć o kolejkach na poczcie lub wyczekiwać wizyty inkasenta.

Punkty VIA™ – Moje Rachunki i VIA™ – Moje Doładowania

Usługi VIA™ znaleźć można m.in. w sieciach sklepów m.in. w sieciach sklepów Carrefour, Carrefour Express, Real, Stokrotka, Polomarket, Kaufland i E. Leclerc, w wybranych sklepach sieci: Społem, Avans, Lewiatan, Intermarche, Rabat Pomorze, Spar, Groszek i w wielu sklepach osiedlowych, a także stacjach PKN Orlen i Bliska. Pełna lista placówek znajduje się na stronie: www.mojerachunki.pl

WYSTAWCA

PROWIZJA

RACHUNKI ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ

PGE Rzeszowski Zakład Energetyczny

0,99 zł

PGE Zakłady Energetyczne Okręgu Radomsko – Kieleckiego

0,99 zł

Enion S.A.

0,99 zł

EnergiaPro Gigawat Oddział w Opolu

Od 0 zł w placówkach promocyjnych; 0,99 zł

Energa – Obrót SA

0,99 zł

Łódzki Zakład Energetyczny S.A.

0,99 zł

Zakład Energetyczny Łódź – Teren S.A.

0,99 zł

Zakład Energetyczny Warszawa – Teren S.A.

0,99 zł

Zakład Energetyczny Białystok S.A.

0,99 zł

ENEA

0,99 zł

Vattenfall

1,99 zł

RWE Polska S.A. (Stoen S.A.)

1,99 zł

Lubzel S.A.

1,99 zł

EnergiaPro Gigawat (pozostałe oddziały)

1,99 zł

Zamojska Korporacja Energetyczna

1,99 zł

RACHUNKI ZA GAZ

PGNiG PSG

1,74 zł

PGNiG S.A.

1,99 zł

PGNiG SA Gazownia Wrocławska

Od 0 zł w BOK; od 0,99 zł w innych punktach

źródło: Star PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.