Epson Stylus SX210: urządzenie wielofunkcyjne do domowego druku dokumentów i fotografii. – Portal PR - 24PR
Epson Stylus SX210: urządzenie wielofunkcyjne do domowego druku dokumentów i fotografii.

28.07.2009 Kategoria: Fotografia. Autor: infopr

pson_sx210Epson wprowadza 28 lipca 2009 do sprzedaży Epson Stylus SX210, kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w oddzielne wkłady z atramentem i zaprojektowane z myślą o ekonomicznym, domowym druku zdjęć i dokumentów. Bez względu na to, czy chcesz drukować, skanować czy też kopiować dokumenty lub zdjęcia, urządzenie to oferuje wyjątkową jakość i wszechstronność.

Druk zdjęć jest łatwy, ponieważ urządzenie Epson Stylus SX210 zawiera gniazda na karty pamięci oraz 3,8-calowy wyświetlacz LCD, który umożliwia przeglądanie i drukowanie zdjęć bez użycia komputera. Ponadto produkt oferuje takie funkcje, jak Epson PhotoEnhance, która umożliwia regulowanie koloru i kontrastu przez kliknięcie jednego przycisku, oraz Epson Easy Photo Print, która pozwala na łatwe usuwanie efektu czerwonych oczu.

Oprócz bogatego zestawu funkcji urządzenie Epson Stylus SX210 oferuje doskonały współczynnik ceny do wartości, ponieważ używa tanich, oddzielnych wkładów z atramentem – użytkownik musi wymieniać tylko zużyte kolory. Wkłady są oznaczone zdjęciem geparda i dostępne również w wygodnym, ekonomicznym wielopaku.

Epson Stylus SX210 używa atramentu Epson DURABrite Ultra — zaawansowanej technologii pigmentowej, w której cząsteczki atramentu są zamknięte w żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie markerem. Zapewnia też wysoką rozdzielczość tekstu i pozwala na drukowanie zdjęć dorównujących jakością odbitkom z zakładu fotograficznego, których trwałość wynosi ponad 200 lat (w przypadku przechowywania w albumie).

Ponadto nowy przycisk skanowania pozwala automatycznie skanować dokumenty i zdjęcia do komputera PC. Można też wykorzystać go do skanowania dokumentów do pliku PDF albo wiadomości e-mail, a funkcja Epson Easy Photo FixTM umożliwia przywrócenie kolorów, usunięcie kurzu i skorygowanie przeciwświatła podczas skanowania starych, wyblakłych fotografii.

Aby uzyskać najlepszą jakość zdjęć, warto skorzystać z błyszczących papierów fotograficznych firmy Epson. Są one dostępne w trzech rodzajach – Photo Paper, Glossy Photo Paper i Premium Glossy Photo Paper – a podział na papiery oznaczone 3, 4 i 5 gwiazdkami ułatwia wybór odpowiedniego nośnika.

Urządzenie Epson Stylus SX210 jest zgodne z normą ENERGY STAR, co odzwierciedla nacisk, jaki firma kładzie na ograniczenie emisji dwutlenku węgla związanej z użytkowaniem jej produktów.

Mo Musa, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: „Epson Stylus SX210 idealnie nadaje się do codziennego druku, skanowania i kopiowania. Zapewnia doskonałą jakość tekstu i umożliwia drukowania zdjęć dorównujących jakością odbitkom z zakładu fotograficznego,
a ponadto oferuje intuicyjne funkcje dostępne bez użycia komputera oraz ekonomiczne, oddzielne wkłady z atramentem”.

Epson Stylus SX210 — kluczowe cechy i funkcje:
· Kompaktowa drukarka, skaner i kopiarka
· Oszczędność pieniędzy dzięki oddzielnym wkładom z atramentem, wystarczy wymienić zużyty kolor
· Oglądanie i drukowanie zdjęć bezpośrednio z karty pamięci za pomocą 3,8-calowego wyświetlacza LCD
· Duża szybkość druku — do 32 stron na minutę2
· Atrament Epson DURABrite Ultra zapewnia wysoką jakość dokumentów i zdjęć
· Łatwe skanowanie dokumentów i zdjęć do plików PDF albo wiadomości e-mail
· Łatwe usuwanie efektu czerwonych oczu i korygowanie fotografii za pomocą Epson Easy Photo Print
· Epson Easy Photo FixTM przywraca kolory i koryguje przeciwświatło podczas skanowania starych fotografii
· Oprogramowanie OCR ABBYY FineReader umożliwia edycję przeskanowanego tekstu
· Urządzenie wielofunkcyjne zgodne z normą ENERGY STAR
· Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 329 zł

Epson DURABrite Ultra — informacje
Atrament Epson DURABrite™ Ultra nadaje się doskonale do tworzenia kolorowych szkolnych projektów, drukowania stron WWW i samodzielnego domowego druku zdjęć, które dorównują jakością odbitkom z zakładu fotograficznego. Wydruki wykonane atramentem Epson DURABrite™ Ultra i przechowywane w albumie fotograficznym zachowują żywe kolory nawet przez 200 lat2, a oddzielne wkłady z atramentem oszczędzają pieniądze, ponieważ użytkownik musi wymieniać tylko zużyte kolory.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.