GoldenSubmarine dla marki Honda – Portal PR - 24PR
GoldenSubmarine dla marki Honda

30.07.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: infopr

GoldenSubmarineAgencja GoldenSubmarine – w wyniku wygranego przetargu – zajmie się stworzeniem internetowego serwisu korporacyjnego dla samochodów i motocykli marki Honda.

Zakres prac obejmuje opracowanie koncepcji nowego serwisu – zaplanowanie struktury funkcjonalnej, zaprojektowanie szaty graficznej i sposobu nawigacji oraz wdrożenie systemu zarządzania treścią. Współpraca między GoldenSubmarine a Hondą obejmować będzie również stałe wsparcie merytoryczne i opiekę nad portalem – jego rozwój i rozbudowę o nowe moduły. Uruchomienie serwisu planowane jest na  koniec 2009 roku.

O wyborze agencji GoldenSubmarine spośród innych startujących w przetargu zadecydowało kilka istotnych czynników, w tym przede wszystkim wyczucie potrzeb marki przekładające się na zaproponowaną kreację graficzną serwisu oraz jego strukturę. Nie bez znaczenia było również doświadczenie w realizacji projektów serwisów internetowych dla branży samochodowej.

Bardzo cieszymy się ze współpracy z Hondą – mówi Marta Drzymała – dyrektor sprzedaży GoldenSubmarine. Przetarg był dla nas ważny ponieważ mogliśmy pokazać pełnię naszych możliwości. Nie tylko rozbudowane serwisy korporacyjne, ale również obsługa i strategiczny rozwój marki w Internecie to obszary, w których się specjalizujemy.

GoldenSubmarine jest jedną z największych polskich agencji interaktywnych. Strategiczne myślenie o marce w Internecie, w połączeniu z wieloletnim marketingowym doświadczeniem, stanowi wyznacznik siły i potencjału agencji. Klientami GoldenSubmarine są między innymi: Audi, Big Star, EMI Music, Fortis Bank, Grupa Kolastyna, InterRisk, Media Markt, Orkla Foods, Porsche, Saturn Polska, Shell, Skoda Auto Polska, Volkswagen, Vision Express, Warbud, WSiP. Ponadto, agencja ściśle współpracuje z siostrzanymi firmami: datacenter beyond.pl oraz Gamesnet.pl – platformą advergamingowa.

www.goldensubmarine.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.