Grupa Euro RSCG Poland podpisała umowę o współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego – Portal PR - 24PR
Grupa Euro RSCG Poland podpisała umowę o współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego

23.07.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

eurorscgUmowa pomiędzy Grupą Euro RSCG Poland a Akademią Leona Koźmińskiego obejmuje współpracę przy strategicznych projektach dotyczących kształcenia liderów biznesu i rozwoju ich kariery.

W ramach współpracy kluczowi managerowie Grupy Euro RSCG Poland, reprezentujący jej 5 spółek, ekspertów rynku w poszczególnych obszarach komunikacji, prowadzić będą zajęcia na studiach podyplomowych, w tym studiach MBA Akademii. Grupa Euro RSCG Poland uruchomi również Program Staży dla najlepszych studentów uczelni.

– Promocja i wsparcie dla młodych ludzi, o nieprzeciętnej osobowości, wiedzy i zainteresowaniach to naszym zdaniem, coś w co bezsprzecznie warto się angażować. To oni już w niedalekiej przyszłości podejmować będą decyzje w najważniejszych sferach naszego życia, tych dotyczących biznesu, polityki, czy ochrony środowiska. To dlatego między innymi zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego – powiedział Wojciech Borowski, CEO Grupy Euro RSCG Poland.

Już dziś Grupa Euro RSCG Poland i Akademia Leona Koźmińskiego planują poszerzenie współpracy o nowe inicjatywy poza te przyjęte w podpisanej umowie.

źródło: Euro RSCG Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.