Integer.pl ma kolejne dofinansowanie unijne – Portal PR - 24PR
Integer.pl ma kolejne dofinansowanie unijne

31.07.2009 Kategoria: Finanse firmy. Autor: infopr

fprInteger.pl – czołowa polska grupa kolportażowa, niezależny operator pocztowy i finansowy – uzyskał kolejne dofinansowanie unijne z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013. Dotacja zostanie przeznaczona na rozwój rewolucyjnej usługi Paczkomaty 24/7. Kwota dofinansowania wynosi 3, 014 mln zł, a całkowita wartość projektu przekracza 7 mln zł.

Grupa Integer.pl złożyła od 2008 roku 25 wniosków na inwestycje o wartości ok. 80-90 mln zł, z czego dotacje mogą wynieść ponad 50%. Od początku 2009 roku Grupa pozyskała na wdrażanie i rozwój nowoczesnych rozwiązań, inwestycje w modernizację zaplecza logistycznego oraz szkolenia pracowników już 50,7 mln zł. Zwycięski projekt realizowany będzie w ramach Działania 1. Rozwój Przedsiębiorczości, priorytet I – Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu.

„Stymulowanie rozwoju rynku e-usług przez wsparcie przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą jest doskonałym rozwiązaniem pomocowym. Kolejno pozyskiwane przez Integer.pl dofinansowania unijne pozwolą nam na szybkie i skuteczne uruchomienie nowoczesnej usługi doręczania paczek. Jesteśmy przekonani, że wdrażane rozwiązanie wytyczy nowe standardy branży pocztowo-kurierskiej i zmobilizuje konkurencję do większego zaangażowania w rozwój i innowacyjność rynku. Efekty tych działań z pewnością odczują wszyscy klienci” – powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu Grupy Integer.pl.

Wprowadzenie usługi Paczkomaty 24/7 na rynek wspiera Projekt 01. Akcja zakłada stworzenie społeczności testującej funkcjonalność usługi. Projekt 01 tworzą aktywni internauci, którzy kupując lub sprzedając on-line wspólnie kreują nową erę e-zakupów. W akcji weźmie udział 10 000 osób, które wyślą swoje zgłoszenie i pomyślnie przejdą weryfikację. Dzięki temu jako pierwsi będą mogli poznać i współtworzyć najnowocześniejszą usługę wysyłkową w Europie. Okres pre-launchu usługi Paczkomaty 24/7 realizowany w ramach Projektu 01 będzie trwał do 31 sierpnia 2009. Szczegóły dotyczące kampanii dostępne są na stronie www.projekt01.pl.

O aktywności spółek z Grupy świadczy nie tylko poszerzanie wachlarza świadczonych usług, ale również nawiązywanie współpracy z kolejnymi strategicznymi Klientami. W lipcu 2009 Integer.pl – w ramach intensyfikacji działań z zakresu B2C – podpisał nową umowę obejmującą kolportaż materiałów reklamowych. Firma będzie współpracowała z jednym z wiodących polskich wydawnictw do 31 grudnia 2011 roku. Wartość zlecenia szacuje się na ok. 11 mln zł. Z kolei InPost – dzięki udanej współpracy z ogólnopolskim operatorem sieci kablowej – bezterminowo przedłużył dotychczasową umowę. Wartość transakcji w okresie 5 lat wyniesie ok. 9 mln zł.

GENESIS PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.