iPhone 3G S wchodzi do oferty Orange – Portal PR - 24PR
iPhone 3G S wchodzi do oferty Orange

31.07.2009 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: ipis

iphone_3g_sOd 31 lipca w ofercie Orange znajdzie się najnowszy iPhone 3G S. Telefony będzie można kupić wraz z dedykowanymi planami abonamentowymi dla klientów indywidualnych oraz firm. Oprócz minut na rozmowy klienci zyskają w nich pakiety pozwalające na swobodny dostęp do internetu.

Orange jest jednym z dwóch operatorów mających wyłączność na sprzedaż iPhone’a w Polsce. Klienci mogą kupować je w 636 wybranych Salonach Orange na terenie kraju oraz zamawiać w sklepie internetowym na stronie www.orange.pl. W nowej ofercie do wyboru będą telefony w wersji z pamięcią 16 i 32 GB, w kolorze białym lub czarnym. W Orange nadal będzie dostępny także iPhone 3 G (8 GB), który debiutował na polskim rynku rok temu.

Klienci chcący kupić nowy produkt firmy Apple będą mogli wybrać jeden z dedykowanych planów taryfowych dostępnych w ofertach Orange abonament – dla klientów indywidualnych oraz Nowy Plan dla Firm. W każdym z nich, w cenie abonamentu otrzymają:
pakiety minut na połączenia
bezpłatne usługi dodatkowe do wyboru
dostęp do mobilnego internetu o prędkości do 7,2 Mb/s
dostęp do Hotspotów Orange.

Szczegóły oferty oraz lista Salonów Orange, w których można kupić iPhone’a 3G S będą dostępne na www.orange.pl/iphone w dniu wejścia telefonu do sprzedaży.

* * *

iPhone 3G S to kolejna generacja telefonu zdobywającego ogromną popularność we wszystkich krajach, w których jest dostępny. Łączy w sobie trzy główne funkcjonalności – telefon, odtwarzacz multimedialny (iPod) i rozbudowaną przeglądarkę internetową, działającą w oparciu o najszybszą transmisję danych UMTS i HSDPA. W stosunku do swoich poprzedników model 3G S charakteryzuje się niemal dwukrotnie większą szybkością działania, dzięki czemu aplikacje i strony www są pobierane i otwierane w znacznie krótszym czasie. Telefon wyposażono w nowy, lepszy aparat fotograficzny robiący zdjęcia z rozdzielczością 3 Mpix oraz filmy w rozdzielczości 640 x 480 / 30 fps. Nowością jest także możliwość głosowego wybierania połączeń i utworów muzycznych.

Nowa generacja iPhona udostępnia także rozszerzone funkcje biznesowe, między innymi: wysyłanie wiadomości zawierających tekst, wideo, zdjęcia, dźwięk, dane lokalizacyjne i kontaktowe, wycinanie, kopiowanie i wklejanie tekstu oraz zdjęć w tym obrazów oraz treści z sieci WWW. Klienci korzystający z iPhone’a zyskują dzięki niemu bezpieczny dostęp do zasobów firmowych, poczty e-mail z technologią push, kalendarza i zarządzania kontaktami. Mogą również przeglądać pliki PDF, JPEG, Microsoft Word, Excel oraz PowerPoint.

iPhone 3G S oferuje ułatwienia dostępu użytkownikom niedowidzącym, niewidomym, niedosłyszącym i niesłyszącym. Do ułatwień tych należy czytnik ekranu VoiceOver, funkcja Zoom, opcje wyświetlania białe na czarnym, dźwięk mono i szereg innych udogodnień.

źródło: Grupa TP

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.