iriver E150 – wielofunkcyjny odtwarzacz MP4 – Portal PR - 24PR
iriver E150 – wielofunkcyjny odtwarzacz MP4

20.07.2009 Kategoria: TECH. Autor: ipis

iriver_e150Warszawa, 20 lipca 2009 roku, Iriver wprowadza na polski rynek następcę popularnego odtwarzacza E100 – model E150. Najnowszy odtwarzacz MP4 iriver zyskał odświeżony design i nowoczesne menu użytkownika. Odtwarzacz w lipcu trafi do sklepów w Polsce.

Iriver E150 to wszechstronny, kompaktowy odtwarzacz MP4 przeznaczony dla tych, którzy przede wszystkim cenią wysoką jakość wykonania, brzmienia oraz funkcjonalność. Urządzenie oprócz odtwarzania plików muzycznch (MP3, WMA, OGG, ASF, FLAC) i klipów wideo (MPEG, WMV, XVID) pełni funkcję radia, dyktafonu, przeglądarki plików graficznych oraz e-booków.

W nowej „empeczwórce” irivera nie zabrakło także rozwiązań znanych z poprzedniego modelu. Do dyspozycji mamy rozbudowany eqalizer z ustawieniami użytkownika oraz system SRS WOW HD poprawiający dynamikę dźwięku. Muzyki możemy słuchać za pomocą dousznych słuchawek lub poprzez dwa wbudowane głośniki stereo. Odtwarzacz wyposażono także w opcję powtarzania dowolnego fragmentu nagrania w pętli, co staje się nieocenioną pomocą zwłaszcza w nauce języków obcych.

Przejrzyste menu oraz intuicyjny system nawigacji za pomocą kierunkowych przycisków sprawiają, że obsługa odtwarzacza jest bardzo prosta, a lektura instrukcji staje się zbędna. Iriver E150 dysponuje 2,4-calowym ekranem QVGA, który w połączeniu z procesorem pozwalającym wyświetlać filmy z prędkością 30 klatek na sekundę, czyni z odtwarzacza miniaturowe centrum multimedialne.

E150 to również uniwersalny dyktafon. Pozwala na rejestrowanie dźwięku zarówno z otoczenia (za pośrednictwem wbudowanego mikrofonu) jak i radia FM. Istotną zaletą odtwarzacza jest możliwość nagrywania za pomocą zewnętrznego mikrofonu podłączanego do wejścia liniowego.

E150 zamknięty jest w stylowej obudowie wykonanej z matowego tworzywa. Do wyboru mamy kolory biały, czarny oraz różowy. Odtwarzacz wyposażony jest w wewnętrzną pamięć o pojemnościach 2, 4 lub 8 GB, z opcją rozbudowy za pomocą gniazda na karty microSD.

Dystrybutorem iriver E150 w Polsce jest firma MIP. Za odtwarzacz zapłacimy w zależności od wbudowanej pojemności: 349 zł (2GB), 399 zł (4GB), 469 zł (8GB).

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości można pobrać ze strony: http://pr.superata.com/iriver/products/e150/images/

źródło:

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.