Już za 5 dni ustanowimy rekord świata w stylizacji fryzur! – Portal PR - 24PR
Już za 5 dni ustanowimy rekord świata w stylizacji fryzur!

14.07.2009 Kategoria: Imprezy. Autor: ipis

open_hairTrzeciego dnia Sieradz Open Hair Festival ustanowiony zostanie rekord świata w ilości osób poddawanych jednoczesnej stylizacji fryzur. Wydarzenie pod hasłem ”Fryzury pełne pomysłów” będzie miało miejsce na stadionie miejskim w Sieradzu.

W tym roku po raz pierwszy zostanie ustanowiony rekord w ilości osób poddawanych jednoczesnej stylizacji fryzur. W zabawie biorą udział pary. Jedna osoba z pary wcieli się w rolę stylisty, druga – będzie stylizowana. Każda osoba, która zarejestruje się, wypełniając formularz znajdujący się na stronie www.openhair.pl lub dokona rezerwacji w punkcie (MOSiR-stadion) w dniach 18-19 lipca br. otrzyma pakiet startowy z kosmetykami do włosów. Dodatkowo wśród uczestników wydarzenia, jury fryzjerskie wybierze najbardziej profesjonalnie przygotowaną fryzurę w kategoriach damskiej i męskiej. Dla każdego ze zwycięzców organizator przygotował nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł. Podczas wydarzenia zostaną również rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe (m.in. kamery, laptopy, zestawy profesjonalnych kosmetyków). Na koniec zabawy każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w biciu rekordu świata.

Sponsorem wydarzenia jest marka MATRIX – fundator kosmetyków do stylizacji.

Ustanowienie rekordu świata w stylizacji fryzur

Niedziela, 19. lipca, godz. 17.30,

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu, ul. Sportowa 1

Regulamin uczestnictwa oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.openhair.pl

źródło: Euro RSCG Sensors

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.