Kropka Bordo dla ING Usługi Finansowe S.A. – Portal PR - 24PR
Kropka Bordo dla ING Usługi Finansowe S.A.

07.07.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

kropkabordoAgencja Kropka Bordo została wybrana do współpracy przy opracowaniu koncepcji i realizacji cyklu letnich imprez plenerowych promujących ubezpieczenia na życie. Do zadań Agencji należy opracowanie idei, propozycje egzekucji kreatywnej dla materiałów komunikujących eventy oraz rozwiązania operacyjne. Poza organizacją i realizacją imprez, Agencja przygotuje także propozycje komunikacji o evencie kierowanej do Przedstawicieli Ubezpieczeniowo-Finansowych.

Kropka Bordo oferuje swoim klientom sieciowe standardy obsługi, zachowując świeże i elastyczne podejście do każdego projektu, niezależnie od jego wielkości. Agencja specjalizuje się w tworzeniu strategiczno-kreatywnych rozwiązań, wykorzystując wszelkie dostępne narzędzia marketingowe.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.