Kupuj.pl – wystartował nowy serwis IDG – Portal PR - 24PR
Kupuj.pl – wystartował nowy serwis IDG

31.07.2009 Kategoria: Handel, INTERNET. Autor: ipis

H1IDG Poland uruchomiło nowy serwis e-commerce pod adresem Kupuj.pl (www.kupuj.pl). Kupuj.pl to serwis skierowany do wszystkich chcących kupić produkty z szeroko pojętej elektroniki użytkowej, IT, gier oraz filmów w bardzo dobrych cenach.

Aktualnie pod adresem znajduje się teaser zachęcający do zapisania się na newsletter oraz ankieta, w której użytkownicy mogą wybrać 3 najbardziej interesujące ich produkty. Start projektu przewidziany jest w najbliższych tygodniach i wszyscy, którzy zapisali się na newsletter będą mieli szansę na zakupy produktów w specjalnych cenach w pierwszej kolejności.

„Kupuj.pl to jeden z elementów nowej strategii IDG Poland: dostarczania użytkownikom nie tylko wiarygodnej informacji na temat sprzętu i oprogramowania, ale także ułatwiania zakupu atrakcyjnych produktów po najlepszych cenach na rynku. – mówi Michał Bonarowski, Dyrektor Consumer Media w IDG Poland – Nasi użytkownicy w jednym miejscu mogą dowiedzieć się o tym co jest najlepsze według naszego Laboratorium Badawczego, a potem od razu kupić ten towar u wiarygodnego sprzedawcy.”

„Mocno zauważalnym trendem w ostatnich latach jest coraz większa rola e-commerce w firmach mediowych, które dotąd nie były kojarzone z podobnymi projektami – powiedział Dariusz Sokołowski, Online Business Development Director w IDG Poland – Newsletter Kupuj.pl już w ciągu kilku godzin od uruchomienia od uruchomienia zyskał prawie 2 000 subskrybentów co dobitnie świadczy o dużym zainterenowaniu naszych Czytelników i pozwala nam sądzić, że projekt będzie cieszył się sporą popularnością – dodaje.”

IDG to przede wszystkim czołowy dostawca informacji o rynku IT na świecie. Ponad 300 tytułów prasowych w ponad 100 krajach świata, 400 książek, kilkaset witryn WWW i prawie 200 imprez targowych oraz konferencji – to dorobek ponad 12 tysięcy pracowników IDG na całym świecie.

W Polsce działamy już od ponad 20 lat. Zatrudniamy blisko 200 osób, w tym ponad jedna czwarta to dziennikarze specjalizujący się w tematyce IT. W naszej ofercie znajdują się czasopisma, kilkadziesiąt serwisów internetowych, usługi marketingu bezpośredniego, konferencje i seminaria techniczne, książki i wiele innych.

źródło: IDG Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.