Kurs dla przedsiębiorców – Portal PR - 24PR
Kurs dla przedsiębiorców

01.07.2009 Kategoria: bankowość, Przedsiębiorczość. Autor: ipis

multibank2Od dziś właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, korzystający z usług MultiBanku, mogą zyskać dzięki mechanizmowi umożliwiającemu negocjację kursów walut.

– Przygotowaliśmy ofertę, skierowaną przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy ze swoimi kontrahentami rozliczają się w obcych walutach. Możliwość wynegocjowania lepszego kursu oznacza bowiem korzystniejszy przelicznik stosowany przy operacji przewalutowania środków – mówi Michał Pacholczyk, Zastępca Dyrektora Departamentu ds. Klientów Biznesowych – Zakładane przez nas minimalne progi uprawniające do negocjowania spreadu są na tyle przyjazne, że oferta będzie dostępna dla zdecydowanej większości naszych Klientów z sektora MSP. – dodaje

W celu wynegocjowania preferencyjnych kursów, Klienci mogą spotkać się z doradcą w Centrum Usług Finansowych MultiBanku lub skontaktować z multilinią i uzgodnić warunki z dedykowanymi do tego celu konsultantami.

Negocjacje kursów dotyczą wyłącznie przelewów wewnętrznych, pomiędzy rachunkami firmowymi w PLN, a rachunkami firmowymi w walutach obcych. Istnieje możliwość zastosowania preferencyjnych stawek dla przelewów w ramach MultiBanku, pomiędzy rachunkami firmowymi należącymi do innych podmiotów.

Minimalna kwota uprawniająca do negocjacji to:

a) dla przelewu w EUR – 10.000 EUR
b) dla przelewu w USD – 10.000 USD
c) dla przelewu w GBP – 7.000 GBP

Przelewy wewnętrzne walutowe z negocjowanym kursem realizowane są wyłącznie z datą bieżącą, w formie „on line”. Operacja z przewalutowaniem realizowana jest w dni robocze, w godzinach 8.00-19.30.

źródło: MultiBank

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.