Można przenosić numery do FreecoNet ze wszystkich stref – Portal PR - 24PR
Można przenosić numery do FreecoNet ze wszystkich stref

20.07.2009 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: ipis

voip2FreecoNet SA – jako jedyny operator telefonii internetowej w Polsce – umożliwia przenoszenie numerów telefonów od abonentów TP SA już ze wszystkich 49 stref numeracyjnych w Polsce. Dodatkowo swoje numery mogą przenieść do FreecoNet także użytkownicy operatora NASK.

Do tej pory przeniesienie numeru z TP SA do FreecoNet możliwe było dla abonentów 33 stref numeracyjnych w Polsce. Od połowy lipca br. funkcjonalność ta dotyczy już wszystkich stref numeracyjnych, co oznacza, że każdy użytkownik indywidualny i biznesowy, który korzysta z usług telefonicznych TP SA – będzie mógł przenieść posiadane numery do FreecoNet. Warto zaznaczyć, że od marca br. do FreecoNet swoje numery mogą przenosić ze wszystkich polskich stref numeracyjnych także użytkownicy innych operatorów: Exatel, GTS Energis i Netia. Natomiast od lipca br. do grupy tej dołączyli również abonenci operatora NASK.

Migracja od tradycyjnego operatora telekomunikacyjnego do usługodawcy telefonii internetowej FreecoNet jest bardzo korzystna dla jej użytkowników. Przede wszystkim brak jest wysokiego abonamentu, rozmowy w ramach FreecoNet są zawsze bezpłatne, na stacjonarne numery w kraju zaczynają się od 5 groszy brutto za minutę, za granicę – od 4 groszy brutto, a na polskie komórki można dzwonić już za 30 groszy brutto za minutę rozmowy. Istotną korzyścią telefonii FreecoNet – obok znacznych oszczędności – jest też oferta zaawansowanych usług dodanych dla użytkowników domowych, ale przede wszystkim dla biznesu, jak Wirtualny Fax, systemy IVR i Call Center.

Wszystkie szczegóły dotyczące przenoszenia numerów telefonów od tradycyjnego operatora do FreecoNet są dostępne na stronie www.freeconet.pl.

Dodatkowe informacje o firmie:

FreecoNet SA to platforma telekomunikacyjna dla użytkowników indywidualnych i małych firm, która integruje rozwiązania wielu operatorów i dostępne na rynku technologie telekomunikacyjne (VoIP, PSTN, GSM). FreecoNet umożliwia darmowe rozmowy telefoniczne pomiędzy abonentami różnych operatorów, jeśli tylko zarejestrowali oni swoje numery telefonów we FreecoNet. Najniższe stawki przy połączeniach na numery spoza platformy gwarantuje TelArena – innowacyjny moduł FreecoNet. Na TelArenie kilku niezależnych operatorów rywalizuje ceną o obsługę każdego połączenia i zawsze wygrywa ten, który zapewnia najniższą stawkę w danym kierunku. FreecoNet to również inne, zaawansowane rozwiązania: zestaw innowacyjnych usług dodanych dla biznesu (m.in. IVR, CallCenter) oraz FreecoNet Mobile dla telefonów komórkowych. Platformę obsługuje się przez intuicyjny panel www. Więcej informacji o FreecoNet: www.freeconet.pl.

źródło: PR Solutions

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.