Netia z certyfikatem „Bezpieczny Internet” UKE – Portal PR - 24PR
Netia z certyfikatem „Bezpieczny Internet” UKE

27.07.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

T3Netia, jako jeden z pierwszych operatorów w Polsce otrzymała certyfikat „Bezpieczny Internet” Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Certyfikat jest przyznawany operatorom, którzy wykazują się troską o bezpieczeństwo swoich klientów, w szczególności najmłodszych użytkowników internetu.

Uzyskując certyfikat „Bezpieczny Internet”, nadawany przez Prezesa UKE, Netia weszła do wąskiego grona operatorów, których usługi i działanie na rzecz bezpieczeństwa znalazły uznanie w oczach ekspertów Urzędu.

– Zdobycie przez Netię certyfikatu UKE jest kolejnym krokiem w budowaniu zaufania wśród klientów, którzy coraz częściej przy wyborze operatora kierują się nie tylko ceną i szybkością połączenia internetowego, ale także wartościowymi usługami dodanymi – powiedział Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii.

Usługi bezpieczeństwa świadczone przez Netię przy współpracy ze światowym liderem w dziedzinie zabezpieczeń komputerowych firmą F-Secure, cieszą się coraz większym zainteresowaniem i plasują się w ścisłej światowej czołówce tego typu rozwiązań.

Zarówno usługa Bezpieczny Internet – pozwalająca na zabezpieczenie przed różnego rodzaju zagrożeniami internetowymi – jak i usługa Bezpieczna Kopia, polegająca na nielimitowanym zdalnym przechowywaniu danych są rozwiązaniami wielokrotnie nagradzanymi w branżowych konkursach i rankingach.

Usługa Bezpiecznego Internet w Netii wyróżnia się także efektywną i prostą w obsłudze funkcjonalnością Ochrony Rodzicielskiej. Za jej pomocą rodzic może z łatwością ograniczyć czas przebywania dziecka przy komputerze. Funkcja ta pozwala także na blokowanie określonych treści, które rodzic uzna jako nieodpowiednie dla swojej pociechy.

źródło: Netia SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.