Nowość na rynku – bezbolesna, trwała depilacja z kremem Bioxet. – Portal PR - 24PR
Nowość na rynku – bezbolesna, trwała depilacja z kremem Bioxet.

29.07.2009 Kategoria: uroda. Autor: ipis

K1Marka Bioxet prezentuje trzy jedyne w swoim rodzaju produkty, bazujące w pełni na składnikach ziołowych, pozbawione skutków ubocznych. Ich celem jest trwała i bezbolesna depilacja – spełnienie marzeń tysięcy Polek, dla których pozbywanie się niechcianego owłosienia to droga przez mękę.

W skład linii produktowej wchodzi krem do ciała oraz krem do twarzy – dla cery suchej oraz dla cery normalnej/mieszanej.

Dzięki regularnemu stosowaniu można zredukować ilość i siłę wyrastających włosków aż o 57% w ciągu zaledwie 3 miesięcy. Przy stosowaniu w dłuższej perspektywie czasowej – 8-12 miesięcy – wzrost włosków zostaje kompletnie zahamowany. Produkty są w pełni bezpieczne i zostały przetestowane przez niemieckie laboratorium Dermatest. Równocześnie kremy Bioxet wykazują silne działanie pielęgnacyjne i nawilżające.

Kremy Bioxet stosują również znane kobiety na całym świecie – modelki, aktorki. W Polsce jako pierwsza testowała je Agnieszka Popielewicz. Ceny kremów: do ciała ok. 100zł, do twarzy ok. 120zł.

źródło: Toolbox Creative Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.