Pojemniki do lodów – Portal PR - 24PR
Pojemniki do lodów

07.07.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: infopr

plastLetni upał? Ochota na deser? Zachcianka dzieci? Wakacje bez lodów są jak dzień bez słońca, więc każdy pretekst jest dobry, aby sięgnąć po chwilę słodkiej, mrożonej przyjemności. Naczynia do przygotowywania i podawania lodów firmy Plast Team ułatwią nam robienie niepowtarzalnych deserów, które będą przysmakiem wszystkich domowników.

Pucharki lodowe z serii Cristal Line
Dzięki pucharkom lodowym proponowanym przez firmę Plast Team we własnym domu możemy poczuć się niczym w ekskluzywnej lodziarni. Naczynia z serii Cristal Line wykonane są z materiału, którego wygląd do złudzenia przypomina kryształ. Mogą stać się nie tylko przydatnym wyposażeniem kuchni, ale także jej ozdobą. Ich wyjątkowy wygląd – żywa i radosna kolorystyka, estetyka wykonania oraz klasyczny design sprawią, że przygotowanemu w nich lodowemu deserowi nie sposób się oprzeć. Łączą w sobie elementy dekoracyjne z funkcjonalną użytecznością. Lekkie i pojemne pucharki firmy Plast Team doskonale nadają się do posiłków poza domem – na pikniku lub w ogrodzie. Są o wiele praktyczniejsze i bezpieczniejsze niż szklane półmiski, które często ulegają potłuczeniu. Naczynia Cristal Line dostępne są w czterech kolorach: zielonym, czerwonym i fioletowym. Ta szeroka gama barw sprawi, że na naszym stole zagości prawdziwie letnie orzeźwienie.
Cena: 7,90 zł

Lolly maker
Nikomu nie trzeba udowadniać, że największymi amatorami lodowych przysmaków są dzieci. Nie ma chyba malucha, którego trzeba by było namawiać do ich jedzenia. Jednocześnie lody mają więcej zalet niż inne kaloryczne i niezdrowe słodkości. Dzięki unikalnym pojemnikom do przygotowania domowych lodów firmy Plast Team każdy rodzic będzie mógł w dowolnej chwili zaproponować dziecku chwilę orzeźwiającej przyjemności. Pojemnik wystarczy zalać jogurtem lub owocowym sokiem i wstawić do zamrażarki, by przygotować zdrowy deser. Teraz każdy młody amator lodów sam będzie mogł wybierać taki smak ulubionej przekąski, na jaki ma ochotę.
Cena: 8,30 zł

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.