Poznaj kolory CUBY w klubie ,,Amnesia Too” – Portal PR - 24PR
Poznaj kolory CUBY w klubie ,,Amnesia Too”

07.07.2009 Kategoria: Imprezy, Rozrywka. Autor: admin

maracanasIII edycja – RÓŻOWA! Sprawdź, co to znaczy?
Gwiazdą czwartkowych wieczorów jest zespół „TRADICUBA”, którego założycielem jest kubańczyk, znany wszystkim, genialny kompozytor i pianista Rei Ceballo. Po prawie dziewięciu latach od momentu kiedy Rei przyjechał do Polski, spełniło się jego marzenie, by założyć w Europie grupę muzyczną składającą się wyłącznie z rodaków! Do współpracy zaprosił wybitnych artystów, doskonale znanych publiczności m.in. z zespołów takich jak „Calle Sol”, „Noche de Boleros” i „La Formula”. Obok Reia Ceballo grupę współtworzą Renell Valdes Cepero, Tony Matamoros Manresa, Noel Horta Sanchez i przepiękna Elis Herrera. Ten kameralny, prawdziwie karaibski skład, swoim repertuarem nawiązuje do tradycyjnej muzyki kubańskiej. Posłuchamy jak brzmi muzyka son, cha-cha-cha, uliczna salsa i latin-jazz w rdzennym wydaniu wyspiarskim, ale za każdym razem w nieco innym kolorze…

Więcej o zespole na http://www.callesol.idemo.pl

Przez resztę wieczoru atmosferę rozgrzewa DJ Oso Blanco!

Mamy nadzieję, że spotkania pod hasłem „Poznaj kolory CUBY” będą przenosić Was w prawdziwy świat kubańskiej, słonecznej zabawy, a przede wszystkim pozwolą poznać nieznane jeszcze oblicza kubańskiej muzyki, kultury i sztuki!

16 lipca 2009
”AMNESIA TOO”
Ul. Wilcza 50/52
Start: 21:00
Wstęp wolny

Rezerwacja stolików: tel. 22/ 62 30 222
amnesiatoo@amnesiatoo.pl
www.amnesiatoo.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.