Profesjonalne aranżacje z kolekcjami krzeseł firmy Dziedzic – Portal PR - 24PR
Profesjonalne aranżacje z kolekcjami krzeseł firmy Dziedzic

09.07.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

krzesło_obrotKolekcje mebli to rozwiązanie pozwalające kompleksowo urządzić każde pomieszczenie. To także sposób na stworzenie harmonijnej całości, w której wszystkie elementy idealnie do siebie pasują. Taki efekt możemy osiągnąć dzięki fotelom i krzesłom Cube, Active i Vander z serii „24h at work” firmy Dziedzic.

Wizerunek przedsiębiorstwa to nie tylko papier firmowy i wizytówki w tym samym kolorze. Specjaliści wiedzą, jak istotne jest to, aby aranżacja wnętrza firmy była zgodna również z przyjętym przez nią stylem. Niezależnie, czy będzie to poczekalnia w salonie SPA, sala konferencyjna w banku, czy hotelowa recepcja – każde z tych miejsc możemy profesjonalnie urządzić za pomocą mebli z jednej kolekcji. Stworzyć spójną całość w każdym pomieszczeniu użyteczności publicznej pomogą fotele i krzesła Cube, Active i Vander.

Kompleksowe rozwiązania
Kolekcje Cube, Active i Vander to wiele propozycji, do których należą zarówno fotele obrotowe, jak i krzesła stacjonarne. Wybierając kolor obicia, opcje podłokietników oraz podstaw możemy krzesła firmy Dziedzic dopasować do przeznaczenia i aranżacji każdego pomieszczenia.

Estetyczne połączenie elementów w krzesłach stacjonarnych Cube oraz dodatkowe wzmocnienia wewnątrz profilu krzesła sprawiają, że są one niezwykle trwałe i eleganckie. Modele – na nogach lub na płozach, z podłokietnikami lub bez – pozwalają na dopasowanie krzesła do charakteru wybranego wnętrza. Natomiast fotele obrotowe ze stylowymi, drewnianymi podłokietnikami oraz w opcji z zagłówkiem dodają siedzącym w nich osobom autorytetu i pewności siebie.

Podobne efekty osiągniemy wykorzystując krzesła i fotele Active oraz Vander. Decydując się na jedną z tych dwóch kolekcji urządzimy każde biuro w wyjątkowo oryginalny i funkcjonalny sposób. Nowoczesny design z harmonijną, delikatną linią konstrukcji krzeseł stacjonarnych i foteli obrotowych Active sprawia, że dodają one pomieszczeniom lekkości. Natomiast proste kształty kolekcji Vander pozwalają na w pełni profesjonalne zaprojektowanie każdego miejsca użyteczności publicznej.

Komfort użytkowania
Fotele obrotowe z kolekcji „24h at work” firmy Dziedzic wyposażone zostały w rozwiązania zwiększające wygodę i komfort użytkowania. Zastosowane mechanizmy, w krześle Vander – Multiblock oraz w krzesłach Cube i Active – Multi Synchro, umożliwiają regulację nachylenia siedziska wraz z możliwością zablokowania odchylenia krzesła. Dzięki temu bez problemu ustawimy pozycję optymalną do pracy lub wypoczynku. Ponadto system Multi Synchro pozwala na regulację wysokości oparcia i głębokości siedziska, oraz regulację oporu odchylenia oparcia. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość dobrania do krzeseł obrotowych podłokietnika posiadającego regulację wysokości, w fotelu Vander możemy ustawić również kąt jego nakładki.

Krzesła z kolekcji Cube, Active oraz Vander są funkcjonalne i charakteryzują się nowoczesnym designem. Znacznie podnosi to komfort pracy oraz wrażenia estetyczne. Ponadto pomieszczenie urządzone w jednym stylu i za pomocą jednej kolekcji jest nie tylko niezwykle eleganckie, ale tworzy również spójny wizerunkowy element aranżacji całego przedsiębiorstwa.

Krzesło obrotowe Cube, seria “24h at work” – cena od 834 zł brutto.
Krzesło stacjonarne Cube, seria “24h at work” – cena od 499 zł brutto.
Krzesło obrotowe Active, seria “24h at work” – cena od 814 zł brutto.
Krzesło stacjonarne Active, seria “24h at work” – cena od 539 zł brutto.
Krzesło obrotowe Vander, seria “24h at work” – cena od 810 zł brutto.
Krzesło stacjonarne Vander, seria “24h at work” – cena od 525 zł brutto.
Producent: Dziedzic Sp. z o.o., ul. Łączańska 3, 46-100 Namysłów
www.dziedzic.com.pl
www.24h.dziedzic.com.pl
„Dziedzic”, lider w produkcji krzeseł, to firma założona w 1981 roku przez Władysława Dziedzica. W 1994 roku zostały wyprodukowane pierwsze krzesła przeznaczone do pokoju dziecięcego, a siedziba firmy została przeniesiona do Namysłowa. Obecnie firma „Dziedzic” to elastyczna i nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo, zatrudniające ponad 300 osób. Oferta „Dziedzica” obejmuje ponad 460 modeli krzeseł, oferowanych w trzech liniach produktów: podstawowej, 24 h at work i premium.
Krzesła „Dziedzic” wyróżniają się wysoką jakością oraz nowoczesną stylistyką. Są one dostępne w ponad 800 punktach handlowych na terenie kraju. Część produkcji firmy „Dziedzic” kierowana jest na eksport do niemal 30 krajów. „Dziedzic” to firma biorąca czynny udział w międzynarodowych targach, organizowanych m. in. w Poznaniu, w Moskwie i w Kolonii. To także laureat wielu nagród, wyróżnień i certyfikatów.

źródło: echoPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.