Quality Recognition Award dla Kredyt Banku – Portal PR - 24PR
Quality Recognition Award dla Kredyt Banku

14.07.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

drobneKredyt Bank otrzymał już po raz kolejny nagrodę od jednego z największych amerykańskich banków JPMorgan Chase za wysoką jakość operacji międzybankowych.

Wyróżnienie Quality Recognition Award zostało przyznane bankowi za prawidłowo formatowane przelewy zagraniczne w 2008 roku. Kredyt Bank jest jedną z nielicznych instytucji, na ponad 4500 korespondentów JPMorgan Chase Bank, które od 1997 roku są nagradzane co roku tą prestiżową nagrodą.

– To dla nas prawdziwe wyróżnienie i jednocześnie potwierdzenie, że realizujemy transakcje na rynkach międzynarodowych spełniające światowe standardy. Oczywiście, to nie zwalnia nas z ciągłego usprawniania systemów przekazywania i rozliczania przelewów zagranicznych, by działały według ściśle określonych warunków – powiedział Robert Czechowicz, Dyrektor Biura Obsługi Płatności w Kredyt Banku.

Quality Recognition Award wręczane są najlepszym klientom JPMorgan Chase, którzy osiągnęli najwyższy poziom obsługi operacyjnej.

źródło: Kredyt Bank SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.