Rainbow Tours notuje wzrost – Portal PR - 24PR
Rainbow Tours notuje wzrost

20.07.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

rainbow_toursCzerwiec był kolejnym miesiącem zwiększonej sprzedaży oferty giełdowego touroperatora. W porównaniu do ubiegłorocznego wyniku, spółka wypracowała wynik lepszy o 16,5 procent.

Kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży w Rainbow Tours stanowi realizację założeń z początku sezonu. W obecnej sytuacji rynkowej to wyjątek, ponieważ nawet największym touroperatorom nie udaje się utrzymać takiej dynamiki wzrostu.

W czerwcu Rainbow Tours sprzedało wycieczki o wartości 28,4 mln zł. Również w okresie od stycznia do czerwca spółka notuje wzrost. Wartość wykupionych ofert wyniosła 93,4 mln zł, czyli aż o 15,3 procent więcej niż w minionym roku.

– Obserwując to co dzieje się w branży, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że nasze założenia znajdują potwierdzenie w wynikach. To dowód na dobre postrzeganie nas wśród klientów, którzy niejednokrotnie korzystają z naszych usług regularnie – mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

Niewątpliwie wpływ na stałą dynamikę wzrostu sprzedaży ma również doskonałe pozycjonowanie oferty Rainbow Tours oraz odpowiednio zorganizowana sieć sprzedaży poprzez firmowe Biura Obsługi Klienta.

***
Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990 roku i jest jednym z największych polskich touroperatorów. Od października 2007 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
W skład grupy kapitałowej Rainbow Tours wchodzą m.in. portal turystyczny, ponad 40 biur podróży na terenie całego kraju oraz spółka na Ukrainie.

źródło: Rainbow Tours

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.