Rozstrzygnięcie konkursu Castrol – Portal PR - 24PR
Rozstrzygnięcie konkursu Castrol

10.07.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

D1Zakończył się wielki konkurs „Startuj po nagrody” skierowany do dystrybutorów i warsztatów sprzedających oleje marki Castrol. 6 lipca szczęśliwy zwycięzca odebrał nagrodę w postaci Forda Fiesta.

Promocyjna sprzedaż trwała od 30 marca do 5 czerwca 2009 roku. Dystrybutorzy i warsztaty, które w tym okresie dokonały zakupu produktów Castrol Edge i Castrol Magnatec oraz olejów przekładniowych, mogły liczyć na atrakcyjne nagrody.

Nagrody zostały podzielone na trzy kategorie w zależności od kwoty dokonanych zakupów. Na zwycięzców czekały m.in. pokrowce ochronne do samochodów, zestawy bitów i wkrętaków firmy Bosch, nawigacje GPS oraz CB radio. Dodatkowo każdy warsztat, który wziął udział w promocji, miał szansę wygrać Forda Fiestę.

8 czerwca rozlosowano nagrodę główną. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się warsztat z Gniezna – Auto Naprawa Handel Paweł Góral, który dokonał zakupów w firmie Intercars, Autoryzowanego Dystrybutora firmy Castrol.

– Prowadzę mały prywatny warsztat samochodowy i bardzo się cieszę, że dzięki Castrol Lubricants miałem okazję wziąć udział w loterii i udało mi się wygrać tę wspaniałą nagrodę jaką jest Ford Fiesta. Auto będzie służyło firmie i ludziom w niej pracującym, będziemy mieć służbowy samochód do załatwiania codziennych spraw związanych z prowadzeniem warsztatu. Uważam, że tego typu loterie dają równe szanse wszystkim biorącym w niej udział warsztatom, niezależnie od ich wielkości i możliwości zakupowych. Dziękuję za możliwość wygrania tej praktycznej nagrody, na pewno wezmę udział w kolejnych promocjach organizowanych przez Castrol! – powiedział po odebraniu auta szczęśliwy zwycięzca Paweł Góral.

Castrol jako ekspert w branży motoryzacyjnej i lider w produkcji najwyższej jakości produktów olejowych od lat ściśle współpracuje z producentami najlepszych samochodów, by dostarczać klientom indywidualnym i profesjonalnym jak najbardziej dopracowany produkt. Firma stara się także swoimi działaniami wspierać rozwój sieci swoich klientów, uatrakcyjniając ofertę możliwością zdobycia dodatkowych nagród.

źródło: Castrol Lubricants

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.