RuckZuck wchodzi na rynek węgierski – Portal PR - 24PR
RuckZuck wchodzi na rynek węgierski

10.07.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

P2Po Ukrainie, Białorusi, Łotwie, Rumunii i Rosji przyszedł czas na kolejne państwo. Dynamicznie rozwijająca się sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck, w ramach założonego planu ekspansji na rynki Europy Środkowo-Wschodniej, zdecydowała się rozpocząć działalność na terenie Węgier.

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na współpracę z RuckZuck. Każdego miesiąca w ramach sieci otwierany jest przynajmniej dwa nowe punkty na terenie Polski. Od ubiegłego roku RuckZuck prężnie działa również poza granicami, mając już salony między innymi we Lwowie, w Rydze, Mińsku i wielu innych miastach Europy Środkowo – Wschodniej.

Kolej na Węgry
Od sierpnia RuckZuck rozpocznie swoją działalność na Węgrzech, uruchamiając, co ok. 2-3 tygodnie kolejną placówkę. Pierwsze osiem punktów handlowych będzie się mieściło w stolicy państwa – Budapeszcie oraz w miastach: Jászberény, Pécs, Salgótarján, Szarvas, Tatabánya, Vác, Veszprém.

Węgry to kolejny kraj na drodze naszego rozwoju. Na rynku węgierskim asortyment taki jak panele podłogowe oraz stolarka drzwiowa cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlatego planujemy otworzyć tam docelowo ok. 40-50 salonów RuckZuck – mówi Grzegorz Bartkowski, Vice Prezes RuckZuck.

Przedsiębiorcy z Węgier, podobnie jak właściciele punktów RuckZuck w innych krajach, decydując się na przyłączenie do Sytemu Partnerskiego mogą korzystać z szerokiej pomocy sieci. Wsparcie w działaniach marketingowo – reklamowych, fachowe doradztwo oraz bogaty, stale poszerzany asortyment sklepów RuckZuck to gwarancja sukcesu i zadowolenia klientów. Dzięki ekspansji na rynki Europy Środkowo – Wschodniej coraz więcej klientów spoza Polski ma dostęp do wysokiej jakości produktów marki Classen.

Poza rozwojem na Węgrzech sieć planuje również wejście na rynki Słowacji i Czech. W najbliższym czasie otwarty zostanie ponadto pierwszy punkt RuckZuck w Obwodzie Kaliningradzkim.

Więcej informacji o RuckZuck znajduje się na stronie internetowej www.ruckzuck.pl.

RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych lokalizacjach, z dobrym dojazdem i parkingami dla klientów.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Mogą oni liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie montażu zakupionych towarów.

źródło: RuckZuck.biz Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.