Rywalizacja (nie) na żarty! Filmowy Pościg Lata Cinema City na półmetku – Portal PR - 24PR
Rywalizacja (nie) na żarty! Filmowy Pościg Lata Cinema City na półmetku

29.07.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

kinoPrzed nami piąty etap rozgrywek „Filmowego Pościgu Lata” Cinema City, jednego z największych letnich konkursów dla fanów kina. Gracze są już w połowie drogi do Hollywood. W najbliższym tygodniu zmierzą się z pytaniami związanymi z najzabawniejszym gatunkiem filmowym – komedią.

To już półmetek rywalizacji kino-maniaków! W tym tygodniu zadaniem graczy będzie udzielenie poprawnych odpowiedzi, w jak najkrótszym czasie, na pytania związane z filmami komediowymi. Na najlepszych codziennie czekają atrakcyjne nagrody gwarantowane! W tym tygodniu zdobyć można jeden z 1100 idealnych na lato foteli dmuchanych. W poprzednich czterech etapach konkursu gracze sprawdzali swoją wiedzę z filmów animowanych, komedii romantycznych, dramatów oraz filmów fantasy, a do wygrania było w sumie ponad 18 000 nagród w postaci : popcornów, Coca Coli, soczków Jupi , pływaków na napoje oraz czapeczek basebollówek.

W rankingu TOP 20 graczy wciąż prowadzą reprezentanci Poznania, ale dzielnie goni ich Pomorze z Gdańskiem na czele. Warto dołączyć do gry i pomóc swojemu miastu w przejęciu tytułu lidera! Przez cały okres wakacji można to zrobić.

Aby zwiększyć swoją szansę na główną nagrodę, którą jest wycieczka dla dwóch osób do studia filmowego w Hollywood, warto brać udział w dodatkowych konkursach Filmowego Pościgu Lata. Każdy, kto obejrzy Seans Filmowy i udzieli prawidłowych odpowiedzi, może zdobyć ekstra punkty w grze!

Dużą frajdą dla osób kreatywnych powinna być zabawa w konkursie na najlepszy plakat filmowy, za który przewidziane są dodatkowe nagrody! W tym tygodniu do wygrania Playstation 3!
Szczegółowe informacje na temat Filmowego Pościgu Lata znajdują się w serwisie internetowym gry pod adresem www.cinema-city.pl.

źródło: Headlines Porter Novelli

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.