TP pomaga dzieciom z rodzin poszkodowanych w powodziach – Portal PR - 24PR
TP pomaga dzieciom z rodzin poszkodowanych w powodziach

23.07.2009 Kategoria: CSR. Autor: ipis

B1Telekomunikacja Polska pomaga dzieciom z rodzin poszkodowanych w niedawnych powodziach na terenie Małopolski, Dolnego Śląska i Opolszczyzny. We współpracy z Małopolskim i Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim TP przekazała dzieciom poszkodowanych karty telefoniczne, które mogą wykorzystać na rozmowy z bliskimi podczas letniego wypoczynku.

Do tej pory Telekomunikacja Polska przekazała już 750 kart telefonicznych dla dzieci z terenów dotkniętych przez nawałnice i podtopienia w Małopolsce, na Dolnym Śląsku oraz Opolszczyźnie. Każda karta umożliwia prowadzenie rozmów przez 3 godziny.

– TP od lat wspiera edukację dzieci i opiekę medyczną w szpitalach dziecięcych. Było dla nas naturalne, że trzeba pomóc dzieciom z dotkniętych powodzią rodzin. Chcieliśmy, by w tym trudnym dla nich okresie mogły kontaktować się z bliskimi podczas pobytu na koloniach – powiedział Maciej Witucki, prezes TP.

Karty zostały wręczone dzieciom, które już przebywają na koloniach a także tym, które właśnie wyjechały. Dzieci wypoczywają w miejscowości Funka w Borach Tucholskich.

źródło: Grupa TP

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.