W magicznych strojach z Harrego Pottera – konkurs! – Portal PR - 24PR
W magicznych strojach z Harrego Pottera – konkurs!

17.07.2009 Kategoria: Konkursy, Rozrywka. Autor: ipis

P2Przebierz się za Harrego Pottera, Hermionę Granger lub Rona Weasley, przyjdź na film o młodym czarodzieju i wygraj nagrody niespodzianki!

Kino Orange Imax zaprasza fanów młodego czarodzieja, którzy długo oczekiwali na premierę filmu „Harry Potter i Książę Półkrwi” do wspólnej zabawy. Uroczystej premierze oraz pierwszym seansom filmu o Harrym Poterze towarzyszyć będzie konkurs na najciekawsze, magiczne przebranie za jedną z postaci sagi. Na autorów najlepszych kreacji czekają atrakcyjne nagrody.

Już 21. lipca w kinie Orange Imax w Warszawie odbędzie się uroczysta premiera filmu „Harry Potter i Książę Półkrwi”. Dla największych fanów Harrego Pottera, czeka jedynie 20 biletów do kupienia na ten ekskluzywny pokaz. Warto więc się spieszyć. Wszyscy pozostali będą mogli oglądać film na ekranach kin Orange Imax oraz Cinema-City już od 24. lipca. Seanse w kinie Orange Imax będą szczególne, ze względu na unikatowy, dwunastominutowy początek filmu, który wyświetlany będzie w 3D! Trójwymiarowa technologia IMAX oraz jeden z największych ekranów kinowych na świecie z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń wszystkim fanom filmu i magii.

Podczas pierwszych seansów niezwykle emocjonującego filmu „Harry Potter i Książę Półkrwi”, w Orange Imax trwać będzie konkurs na najciekawsze przebranie, nawiązujące do historii przygód czarodzieja. Zachęcamy więc zarówno tych najmłodszych, jak i starszych fanów Harrego Pottera do przyłączenia się do wspólnej zabawy, dzięki której w kinie zapanuje iście magiczna atmosfera. Na najlepszych przebierańców czekać będą nagrody niespodzianki.

Chętnych na zaprezentowanie swoich magicznych strojów, zapraszamy do Orange Imax w Sadyba Best Mall na następujące seanse:

Wtorek 21.07, godz. 19.00 – uroczysta premiera
Piątek 24.07 seanse o godzinie 16.00 i 19.00
sobota 25.07 seanse o godzinie16.00 i 19.00
niedziela 26.07 – seanse o godzinie 16.00 i 19.00

Ekskluzywne bilety na uroczysty pokaz przedpremierowy (21 lipca o godzinie 19.00) można już rezerwować w kinie Orange IMAX Warszawa Cinema City Sadyba, Tel. 022 550 33 33, w cenie 35 zł.

Dodatkowych informacji udziela:

Urszula Głudkowska
Headlines Porter Novelli
Tel. 22 816 91 96
e-mail: u.gludkowska@headlines.pl

Informacje o Cinema City i Orange IMAX®

Cinema City jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej operatorem kin wielosalowych (tzw. multipleksów). Spółka rozwija sieć kin pod marką Cinema City oraz Orange IMAX® w Polsce, Czechach, na Węgrzech oraz w Bułgarii. Jednocześnie, Cinema City jest największym operatorem kinowym w Izraelu i w Polsce, gdzie pod tą marka funkcjonuje 26. multipleksów.

Kina Orange IMAX są częścią kin Cinema City. W Polsce funkcjonują w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Na całym świecie kino Orange IMAX® przyciąga miliony widzów – od premiery w 1970 roku odwiedziło je ponad 700 milionów ludzi. W kinie wyświetlane są filmy dwuwymiarowe i trójwymiarowe. IMAX® jest synonimem innowacyjnej technologii kinowej, dzięki której emitowany obraz zamienia się w niezwykle realistyczny spektakl. Technologia IMAX® należy do najdoskonalszych systemów filmowych na świecie.

W repertuarze Orange IMAX® znajdują się przede wszystkim krótkometrażowe filmy przyrodnicze i popularnonaukowe. Filmy te stanowią doskonałe narzędzie w edukacji dzieci i młodzieży. Program edukacyjny prowadzony przez Orange IMAX® został objęty patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Środowiska.

źródło: Cinema City Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.