Wieczór z Madonną – stwórz wideo-opinię i wygraj wejściówki! – Portal PR - 24PR
Wieczór z Madonną – stwórz wideo-opinię i wygraj wejściówki!

14.07.2009 Kategoria: Rozrywka. Autor: ipis

P2Ruszył nowy konkurs serwisu Cokupić.pl. Każdy posiadacz konta Allegro może wziąć w nim udział. Na zwycięzców czeka 5 podwójnych biletów na ekscytujący koncert Madonny oraz inne atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zalogować się w serwisie Cokupić.pl, stworzyć wideo-opinię do wybranego przez siebie produktu i umieści do niej link w Internecie. Kolejnym krokiem będzie wysłanie tego linku do serwisu Cokupić.pl.

Spośród zgłoszonych materiałów jury wybierze pięciu szczęśliwców, którzy z osobami towarzyszącymi udadzą się 15 sierpnia na gwiazdorski popis Madonny na warszawskim Bemowie. Na pozostałych Użytkowników będą czekały inne nagrody, w tym firmowe gadżety serwisu Cokupić.pl.

Szczegóły konkursu na stronie www.Cokupic.pl/konkurs.

źródło:CoKupić.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.