Zara w Galerii Echo – Portal PR - 24PR
Zara w Galerii Echo

14.07.2009 Kategoria: Handel. Autor: ipis

H1Zara, jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek odzieżowych otworzy swój salon w rozbudowywanej Galerii Echo w Kielcach.
Sklep Zara zajmie ponad 1 600 mkw. i będzie jednym z większych salonów odzieżowych centrum. Otwarcie punktu tej marki w Galerii Echo zainauguruje jej wejście na kielecki rynek.
„Zara jest kolejną marką, która dołączyła do grona najemców Galerii Echo. Komercjalizacja centrum przebiega płynnie i zgodnie z planem. Obecnie wkraczamy w ostatnią fazę wynajmu, który planujemy zakończyć w marcu przyszłego roku.” – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director Echo Investment.
Zara posiada ponad 1 200 sklepów w 72 krajach i należy do najszybciej rozwijających się brandów na świecie.
Więcej informacji o marce na www.zara.com

GALERIA ECHO w Kielcach ma obecnie powierzchnię około 68 000 mkw., z czego powierzchnia wynajmowalna stanowi ok. 26 000 mkw. Projekt rozbudowy zakłada budowę 4 kondygnacji handlowych i wielopoziomowego parkingu. Galeria Echo po rozbudowie będzie miała ok. 159 000 mkw. powierzchni całkowitej, z czego powierzchnia wynajmowalna wyniesie 66 000 mkw. Klienci będą mogli korzystać z ok. 2300 miejsc parkingowych.
W rozbudowanej Galerii Echo będzie można robić zakupy w blisko 300 sklepach. Dwa najwyższe piętra centrum przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji siłownię, fitness, 12-torową kręgielnię, dyskotekę, liczne restauracje, kawiarnie, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia i inne atrakcje położone na różnych kondygnacjach centrum.
Nowa Galeria Echo zostanie otwarta w 2011 roku. Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.
www.nowa.galeriaecho.pl

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych segmentach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.
Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również dwa centra handlowo-rozrywkowe w Rumunii i na Węgrzech.
www.echo.com.pl

źródło: Echo Investment SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.