Zdrowe meble online – Portal PR - 24PR
Zdrowe meble online

01.07.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

efreshCzy wszystkie meble są zdrowe? Czy warto kupować meble wykonane z naturalnych materiałów? Na co warto zwracać uwagę przy kupowaniu mebli? Odpowiedź na wszystkie pytania związane z tematyką zdrowych mebli można znaleźć na nowym serwisie internetowym www.zdrowemeble.klose.pl wykonanym przez agencję marketingu internetowego eFRESH dla producenta luksusowych mebli Kolekcja Mebli Klose.

Serwis internetowy www.zdrowemeble.klose.pl jest głównym źródłem informacji o akcji „Meble inspirowane zdrowiem” zapoczątkowanej przez Klose – zawiera nie tylko informacje o zasadach tworzenia zdrowych mebli, ale również porady dot. zakupu mebli czy też artykuły dot. prawidłowego trybu życia. W ramach serwisu można zapoznać się z video-rekomendacjami dla mebli Klose od naukowców związanych z branżą meblarską oraz medyczną. Dla użytkowników serwisu zostało również uruchomione forum dyskusyjne, gdzie można wymienić się doświadczeniami związanymi z używaniem zdrowych mebli.

„Serwis www.zdrowemeble.klose.pl nie jest typowym serwisem sprzedażowym czy też promocyjnym” – mówi Tomasz Dura, prezes eFRESH. „Chcieliśmy pokazać, że kwestia produkcji zdrowych mebli jest ważna dla każdego, kto kupuje meble – dlatego na serwisie znajduje się dużo materiałów o charakterze edukacyjnym. Pokazywanie dużej ilości informacji związanych z produktami pozbawiłoby stronę uniwersalności”.

Promocja strony będzie odbywała się zarówno offline (materiały BTL i POS) oraz online – głównie na portalach finansowych oraz związanych z branżą meblarską.

Kolekcja Mebli Klose sp z o.o. prowadzi swoją działalność w ramach Grupy Klose.- w zakresie rozwoju i sprzedaży mebli marki Klose w Polsce i na rynkach Europy wschodniej. Firma specjalizuje się w produkcji luksusowych mebli z naturalnych surowców.

eFRESH to agencja marketingu interaktywnego specjalizująca się od 2002 roku w tworzeniu kompleksowych akcji promocyjnych w Internecie. Najważniejsi Klienci eFRESH to: NESTLÉ FITNESS, Kross, Shell Autoserv, Centra S.A., sieć handlową BILLA, Grupa Kapitałowa PBG, ESKK, Feu Vert oraz Urząd Miasta Poznania.

źródło: dotPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.