„Osiedle Sokratesa” oddane – Portal PR - 24PR
„Osiedle Sokratesa” oddane

20.08.2009 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: infopr

188W czerwcu Volumetric MK Polska zgodnie z harmonogramem zakończył realizację inwestycji „Osiedle Sokratesa”. Międzynarodowy deweloper uzyskał również zgodę na użytkowanie swojej drugiej ukończonej w Polsce inwestycji.

„Osiedle Sokratesa” to kompleks czterech budynków o zróżnicowanej wysokości, sześciu i siedmio piętrowych zlokalizowany na warszawskich Bielanach przy ulicy Sokratesa 5 nieopodal terenów zielonych takich jak las bielański oraz młociński. Znajduje się w nim 190 mieszkań o metrażach od 31 do 108 m2 oraz 199 miejsc parkingowych. Dobra komunikacja z centrum Warszawy zapewniona poprzez bliskość przystanków linii tramwajowej, autobusowej, stacji metra Młociny oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne zaprojektowane przez wybitnych polskich architektów to jedne z wielu atutów tej inwestycji. Klienci, którzy zdecydowali się nabyć mieszkanie na „Osiedlu Sokratesa” dostrzegają także inne jego zalety.

„Najbardziej spodobały nam się drewniane panele na ścianach i wyłożone nimi portale. Wieczorem pięknie wyglądają ściany przy wejściu podświetlone punktowo od dołu. Przestronny balkon z oknami do podłogi, szklany balustrady, system wywietrzników nad oknami, proste ściany, bardzo piękne podświetlenie korytarzy, estetyczne wykończenie klatek schodowych, a nawet dobre usytuowanie gniazdek elektrycznych” – mówi Agnieszka Kloch, która jako jedna z pierwszych odbiera klucze do mieszkania.

Warto również zwrócić uwagę, że klienci, którzy zdecydują się kupić mieszkanie na parterze otrzymają ogródki. Na terenie osiedla znajduje się także pięć lokali usługowych o metrażach od 59 do 150 m2.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek jest ogrodzony, posiada portiernię oraz jest monitorowany przez system kamer. Deweloper pomyślał również
o najmłodszych mieszkańcach tworząc dla nich na terenie osiedla plac zabaw położony wśród zagospodarowanej zieleni. Inwestycja jest także przyjazna dla osób niepełnosprawnych, wygodne miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz nowoczesne windy umożliwiają nieskrępowany dostęp do wszystkich części budynku.

Jak podkreśla Agnieszka Kloch porównując okoliczne inwestycje o zakupie mieszkania na „Osiedlu Sokratesa” zadecydowała większa estetyka budynków, lepsze usytuowanie pod względem stron świata oraz dobrze wyposażony, wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.

Obecnie w inwestycji dostępne jest jeszcze kilkanaście mieszkań, głównie trzypokojowych. Kilka z nich można nabyć w ramach programu rodzina na swoim. Ceny zaczynają się od 7200 zł za m2. Koszt miejsca parkingowego wynosi 30500 zł, a jego zakup nie jest obligatoryjny. Deweloper we współpracy we swoimi partnerami dla klientów przygotował specjalną ofertę kredytów hipotecznych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.