Awans i nowa osoba w Star Digital – Portal PR - 24PR
Awans i nowa osoba w Star Digital

17.08.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

personelPiotr Igor Wójcicki, wcześniej Interactive Media Manager, awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego domu nowych mediów Star Digital, wchodzącego w skład grupy komunikacyjnej Star One. Piotr Igor Wójcicki związany był poprzednio z domem mediowym Star Media, w którym pracował od 2000 do końca 2007 roku.

Do zespołu Star Digital dołączyła również nowa osoba – Krzysztof Witko. Krzysztof objął stanowisko Solutions Architect. Jest absolwentem Polsko – Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie. Realizował jako freelancer wiele projektów na zlecenie (m.in. dla PTK Centertel, Raiffeisen Bank, Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, ZigZag S.A.). Posiada rozległą, popartą certyfikatami, wiedzę oraz doświadczenie z dziedziny programowania, systemów operacyjnych, programów graficznych, baz danych, przygotowywania dokumentacji oraz wdrażania i prowadzenia projektów. Odpowiadać będzie za stronę projektową (grafika, programowanie) kampanii realizowanych w Internecie przez Star Digital.

źródło: Star PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.